agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin

Doświadczaj niemożliwego z MODECOM Volcano Blaze - pierwszym zestawem do wirtualnej rzeczywistości dla smartfona

GSM / Aplikacje / 2015-10-09 13:43:03

Firma MODECOM zaproponowała kompletny zestaw do mobilnej rzeczywistości wirtualnej - MODECOM Volcano Blaze 

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Gogle przeznaczone są do użycia ze smartfonami, na których użytkownik uruchomi gry i aplikacje przygotowane w technologii VR. W skład zestawi wchodzi bezprzewodowy kontroler Bluetooth, który umożliwia interakcję użytkownika z wirtualnym światem. Uzupełnieniem kompletu są wysokiej jakości słuchawki. Zestaw MODECOM Volcano Blaze jest kompatybilny  ze wszystkimi wyposażonymi w żyroskop modelami smartfonów, których przekątna ekranu mieści się w przedziale 4.5 - 5.7”. 

Gogle wyprodukowane zostały z trwałego, lekkiego oraz bezpiecznego materiału. Wizjer wyściełany jest miękką skórą zapewniając wygodę. Podczas projektowania gogli pomyślano o systemie, który umożliwia wyprowadzenia przewodów (słuchawkowy i zasilający) z obydwu stron gogli. Istnieje także możliwość regulacji rozstawu soczewek.

MODECOM Volcano Blaze jest bezpieczny dla smartfona.  W konstrukcji gogli zastosowano specjalny mechanizm Antidrop, który zapobiega wypadnięciu smartfona. Ponadto gogle wyposażone są w system wentylacji, który zapewni cyrkulację powietrza w ich wnętrzu, chroniąc smartfon przed przegrzaniem.

W pierwszej kolejności produkt będzie można kupić w sieci RTV EURO AGD w bardzo atrakcyjnej cenie 199 zł/brutto

źródło: modecom/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe