agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Dyson Hot+Cool bezłopatkowy wentylator z funkcją grzania Jedno urządzenie na cztery pory roku

Dyson Hot+Cool bezłopatkowy wentylator z funkcją grzania Jedno urządzenie na cztery pory roku

ZDROWIE I URODA / Uzdatnianie powietrza / 2013-06-26 14:28:00

Model Dyson Hot+Cool™ jest nowym bezłopatkowym wentylatorem z funkcją grzania, który szybko i równomierne ogrzewa pomieszczenia zimą oraz zapewnia skuteczne chłodzenie latem. Dzięki zastosowaniu technologii Air Multiplier i silnika zaprojektowanego tak, aby zwiększyć przepływ powietrza, model AM05 przez wirnik o zmiennym przepływie zasysa 28 litrów powietrza na sekundę.
 

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Dziewięć asymetrycznie ustawionych łopatek wirnika z wąskimi otworami zmniejsza tarcie spowodowane zderzeniem powietrza o niskim i wysokim ciśnieniu, zapewniając jednostajny strumień powietrza. Podczas ogrzewania powietrze przepływa przez ceramiczne płytki, samodzielnie regulujące przekazywane ciepło. Następnie powietrze przepychane jest przez 2,5 mm szczelinę w obręczy. Za wentylatorem tworzy się obszar powietrza o niskim ciśnieniu, które jest zasysane podczas procesu wzmacniania, a otaczające powietrze jest zasysane do obiegu podczas procesu zwanego porywaniem.

Wydajność energii:

Koszt równomiernego ogrzania całego pomieszczenia za pomocą Dyson Hot+Cool jest niższy niż w przypadku stosowania tradycyjnych grzejników. Inteligentny termostat utrzymuje temperaturę między 1 a 37 stopniami Celsjusza. Kiedy urządzenie osiągnie wybraną temperaturę, włącza się automatyczny pomiar temperatury powietrza w pokoju. Jeśli w pomieszczeniu zrobi się chłodniej, grzałka ponownie się włącza, by utrzymać stałą zaprogramowaną temperaturę.

Bezpieczeństwo:

Urządzenie nie nagrzewa się do niebezpiecznych temperatur i nie posiada odsłoniętych elementów grzewczych. Wentylator wyłącza się automatycznie w momencie przewrócenia urządzenia.

Zdalne sterowanie:

Wentylator Dyson Hot+Cool można obsługiwać za pomocą pilota. Z drugiego końca pomieszczenia można włączyć lub wyłączyć wentylator, zmienić temperaturę lub siłę nadmuchu oraz sterować ruchem urządzenia. Pilot o lekko zakrzywionym kształcie wyposażony jest w magnes, umożliwiający komfortowe przechowywanie go na szczycie obudowy wentylatora.

Dyson Hot+Cool dostępny jest w Polsce od lipca 2013 roku.

  • Sugerowana cena cennikowa - 1699 zł 
  • Wentylator Dyson Hot+Cool dostępny jest w kolorze niklowo-czarnym.
  • Łatwość czyszczenia
  • Brak trudno dostępnych miejsc, wystarczy przetrzeć obudowę ściereczką.
  • Waga  Około 2,57 kg
  • Gwarancja Dyson Hot + Cool posiada dwuletnią gwarancję na wszystkie elementy oraz serwis urządzenia.

źródło: dyson/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe