agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Easy Cord - zaprojektowana z myślą o ergonomii w użytkowaniu i przechowywaniu...

Easy Cord - zaprojektowana z myślą o ergonomii w użytkowaniu i przechowywaniu...

ZDROWIE I URODA / Suszarki do włosów / 2011-12-28 09:13:00

Ergonomia zawojowała świat. Obecnie wiele mówi się na temat ergonomicznego zaplanowania miejsca pracy, tak by wykonywaną pracę maksymalnie sobie ułatwić. Całe domy i mieszkania projektuje się z myślą o ich przyjemnym użytkowaniu. Ergonomiczne są kuchnie, salony a nawet łazienki. Mało jednak w tej kwestii słychać w świecie produktów do stylizacji włosów. Dlatego Remington postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i stworzył ergonomiczną suszarkę - Easy Cord.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Easy Cord została stworzona z myślą, by jej używanie było proste i przyjemne. Suszarka ta posiada zwijany kabel, który ułatwia zarówno stylizację jak i przechowywanie. Po naciśnięciu przycisku kabel o długości 1,8m z łatwością zwija się do środka, dzięki czemu można dopasować długość kabla do swoich potrzeb, unikając plątania się kabla oraz ułatwiając przechowywanie suszarki. Już nigdy więcej nie trzeba będzie męczyć się ze zwisającym lub wypadającym z szafki kablem.

Easy Cord zaprojektowano także z myślą o tym, by podczas stylizacji pielęgnować włosy. Zastosowano w niej technologię ceramiczno-jonową , która pozwala na uzyskanie "w mgnieniu oka" gładkich włosów oraz kładzie kres ładunkom elektrostatycznym mogącym powstać w wyniku działania centralnego ogrzewania lub szczotkowania. Zastosowanie silnika o mocy 2100W pozwala znacznie skrócić czas suszenia. Dodatkowo 3 ustawienia temperatury oraz 2 ustawienia siły nawiewu pozwalają dostosować pracę suszarki do rodzaju naszych włosów.

Easy Cord powstała również po to, by cieszyć nasze oczy. Ma wielkość odpowiednią do tego, by sprawnie wysuszyć włosy, ale równocześnie nie jest zbyt ciężka. Wykonana jest ze stylowo połyskującego tworzywa o pięknej fioletowej barwie-tak modnej w tym sezonie. Pokrycie uchwytu satynowym tworzywem o przyjemnym dotyku ułatwia operowanie suszarką oraz zapobiega przypadkowemu wyślizgnięciu z ręki.

  • Suszarka Easy Cord- sugerowana cena detaliczna 179 zł. Producent udziela na nią 3 lata gwarancji.

 

informacja prasowa: Remington

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe