agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Ecovacs - automatyczny robot czyszczący

Ecovacs - automatyczny robot czyszczący

2017-04-06 14:14:00

Firma ECOVACS ROBOTICS właśnie zawitała na Polskim rynku z nową linią automatycznych robotów czyszczących DEEBOT. Roboty zostały ulepszone o nowe, inteligentne funkcje tj. czujniki przeszkód, funkcję Anti-Collision, dodatkowe szczotki dla efektywniejszego sprzątania, skaner pomieszczenia, stację opróżniającą, która przy pomocy dodatkowych akcesoriów służy jako przenośny odkurzacz oraz mobilną aplikację z opcją śledzenia postępów czyszczenia.

DEEBOT R95 jest wielofunkcyjnym odkurzaczem, który posiada 5 etapów czyszczenia. Pierwszym z nich są szczotki zamiatające i szczotka główna, która przesuwa brud w kierunku centrum wlotu ssącego, co znacznie ułatwia odkurzanie, następnie zaawansowany system myjący ze zintegrowanym zbiornikiem wody, nawilża ściereczkę, myje podłogi oraz je osusza.

INTELIGENTNY SYSTEM Z FUNKCJĄ PAMIĘCI ŚCIEŻKI

DR95 określa optymalną ścieżkę dla dokładnego pokrycia i pamięta, które powierzchnie są już oczyszczone, nawet jeśli wymaga podłączenia do ładowania w trakcie pracy.

STEROWANIE SMARTFONEM

Robot posiada funkcję skanowania całego pomieszczenia, dzięki czemu poprzez aplikację można obserwować, jaki obszar został już oczyszczony lub wskazać urządzeniu miejsce, którego ma nie przekraczać za pomocą wirtualnej bariery.

TECHNOLOGIA ANTI-COLLISION

Robot bezpiecznie porusza się w pomieszczeniu wyposażony w czujniki przeszkód i technologię Anti- Collision; funkcję, która wykrywa obiekty na drodze robota i prowadzi go wokół nich. Dzięki tej funkcji robot unika twardych kolizji z meblami. Jeśli czujnik znajdzie przeszkodę, zostaje wysyłany sygnał do „mózgu” DEEBOTA by zwolnił, a następnie wybrał nową ścieżkę.

RAPORT GŁOSOWY

DEEBOT, automatyczny robot czyszczący, który mówi. Informuje on o statusie pracy robota.

AUTOMATYCZNE ŁADOWANIE

Do ładowania wewnętrznej baterii odkurzacz nie potrzebuje udziału człowieka. Kiedy bateria jest bliska wyczerpaniu, sam automatycznie kieruje się do stacji dokującej, dzięki czemu Twój robot jest zawsze gotowy do pracy, a podłogi pozostają lśniące.

źródło: agdrtv24.pl