agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Edimax Office 1-2-3 i sieć gotowa!

Edimax Office 1-2-3 i sieć gotowa!

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Urządzenia sieciowe / 2017-12-14 14:51:21

Office 1-2-3 to profesjonalny system bezprzewodowej sieci Wi-Fi, który został zaprojektowany z myślą o funkcjonowaniu biura. Zestaw trzech urządzeń zapewnia bezpieczne i oddzielne Wi-Fi dla pracowników, gości oraz osobną sieć dla urządzeń biurowych.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Zestaw startowy biurowego systemu Wi-Fi Office 1-2-3 zawiera trzy wstępnie skonfigurowane urządzenia AP, czyli punkty dostępowe, komunikujące się między sobą i posiadające samodzielnie działające funkcje ułatwiające konfigurację.

  • Intuicyjny interfejs

Oprogramowanie wbudowane w urządzenia AP nie wymaga użycia serwera, dodatkowych programów ani innych opłat. Dedykowany interfejs Office 1-2-3 jest intuicyjny, bazuje na ikonach i w prosty sposób przeprowadzi użytkownika przez cały proces tworzenia sieci Wi-Fi.

  • Trzy bezpieczne i oddzielne sieci Wi-Fi

Domyślnie każdy punkt dostępowy ma trzy sieci Wi-Fi: biurową, dla gości i obsługującą urządzenia. Ułatwia to codzienne funkcjonowanie biura. Każda z tych sieci ma osobne i bezpieczne uwierzytelnianie.

  • Proste sposoby na logowanie

Sieci biurowe używają usługi RADIUS działającej na zasadzie klucza dostępu do Wi-Fi. Wystarczy wpisać hasło raz i system je zapamięta. Każdy pracownik ma swój indywidualny klucz dostępu do sieci. Sieci przeznaczone dla gości używają uwierzytelnienia przez SMS i specjalnej strony logowania do sieci WiFi spersonalizowanej przez firmę. Sieci urządzeń używają listy kontroli dostępu dla sprzętów, które nie są w stanie podać informacji o koncie.

  • Zdalny harmonogram i E-MAP

Funkcja E-MAP pokazuje obszar, w którym działa Wi-Fi oraz status punktów dostępowych. Dzięki opcji ustawienia harmonogramu osoba zarządzająca siecią może określić godziny w jakich powinny działań wybrane sieci.

  • Optymalizacja wydajności Wi-Fi

Urządzenia są wyposażone w technologię 11ac Wave 2 MU-MIMO, Beamforming, AirTime Fairness, Band Steering, zapewniając niezawodność i wydajność.

źródło:edimax/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe