agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Edycja specjalna: Poznaj nowe smartfony Moto G5S i Moto G5S Plus

Edycja specjalna: Poznaj nowe smartfony Moto G5S i Moto G5S Plus

GSM / Smartfony / 2017-08-03 08:05:30

Motorola wprowadza na rynek kolejne, innowacyjne produkty, by dostarczyć najlepsze funkcje dla klientów, a celem rodziny smartfonów Moto G od zawsze jest oferowanie  najnowszych technologii z półki premium dla każdego. Właśnie dlatego powstała edycja specjalna ulubionej linii Moto G - modele Moto G5S i Moto G5S Plus. Te dwa nowe urządzenia stanowią rozwinięcie modeli Moto G5 oraz Moto G5 Plus i oferują ulepszenia, na których użytkownikom najbardziej zależy.

Moto G5S: Lepsza obudowa. Wydajniejsza bateria. Więcej możliwości.

Moto G5S to wszechstronny, szybki smartfon, którego twórcom przyświecało hasło „więcej”. Z zewnątrz przyciąga uwagę wysokiej klasy metalową obudową typu unibody, dzięki której jest nie tylko stylowy, ale też bardziej wytrzymały niż dotychczas. Moto G5S działa jeszcze dłużej na jednym ładowaniu - bateria o pojemności 3000 mAh wystarcza na cały dzień aktywnego użytkowania*. Ładowarka TurboPower™ pozwala cieszyć się urządzeniem bez konieczności zwalniania tempa - po zaledwie 15 minutach ładowania telefon może działać przez kolejne pięć godzin.

Edycja specjalna smartfona Moto G5S została wyposażona w aparat o wysokiej rozdzielczości 16 MP z autofokusem z detekcją fazy (PDAF). Dzięki funkcji szybkiego ustawiania ostrości można wykorzystać każdą okazję do zrobienia zdjęcia. Przedni aparat o rozdzielczości 5 MP z szerokokątnym obiektywem i lampą błyskową LED ułatwia robienie grupowych selfie, na których wszyscy wyglądają świetnie w dzień i w nocy.

Wyświetlacz światowej klasy nie musi kosztować fortuny. Moto G5S oferuje wciągającą, realistyczną rozrywkę w żywych kolorach na imponującym wyświetlaczu 5.2” o rozdzielczości Full HD 1080p. Ośmiordzeniowy procesor 1.4 GHz i łączność 4G zapewniają płynne działanie aplikacji i odtwarzanie filmów oraz szybkie ładowanie stron internetowych***. Więcej możliwości daje także czytnik linii papilarnych Moto G5S - pozwala odblokować ekran, nawigować urządzeniem pełniąc funkcję przycisku One Button Nav, a także dokonywać mobilnych płatności. Moto G5S oferuje też najnowsze Udogodnienia Moto, takie jak Nocny Wyświetlacz i Szybka Odpowiedź, które z pewnością warto poznać.

Moto G5S Plus: Ustaw ostrość. Uwolnij kreatywność.

Z myślą o użytkownikach poszukujących najlepszych rozwiązań powstała edycja specjalna Moto G5S Plus. Smartfon ten oferuje jeszcze więcej funkcji zarezerwowanych do tej pory dla smartfonów premium. Dzięki podwójnemu aparatowi głównemu o rozdzielczości 13 MP oraz oprogramowaniu można uzyskać jeszcze lepsze efekty. Tryb selektywnego ustawienia ostrości umożliwia robienie profesjonalnych portretów na rozmytym tle. Można też ustawiać balans czerni i bieli, zamienić tło i osiągnąć zupełnie nowy efekt. Selfie w starym stylu mogą się znudzić, dlatego przedni aparat Moto G5S Plus o rozdzielczości 8 MP z szerokokątnym obiektywem został wyposażony także w lampę błyskową LED i nowy tryb panoramiczny, dzięki któremu można uwiecznić jeszcze więcej cennych chwil.

Moto G5S Plus wygląda tak, jak można oczekiwać od urządzeń najwyższej klasy. Wyróżnia się imponującą obudową typu unibody wykonaną z metalu oraz wyświetlaczem Full HD o przekątnej 5.5”, na którym doskonale ogląda się filmy w drodze. Moto G5S Plus ma na pokładzie błyskawicznie działający, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 2.0 GHz, zapewnia wydajne funkcje graficzne oraz łączność z sieciami 4G LTE i pozwala korzystać z ulubionych aplikacji na najwyższym poziomie.

Bateria o pojemności 3000 mAh wystarcza na cały dzień działania*, a ładowarka TurboPower dostarcza energii na nawet 6 godzin już po 15 minutach ładowania*. Wszechstronny czytnik linii papilarnych Moto G5S Plus przydaje się do różnych zastosowań: od odblokowania telefonu, po dokonywanie płatności mobilnych. Moto G5S Plus jest jeszcze bardziej intuicyjna w obsłudze dzięki nowym funkcjom Moto: Nocny Wyświetlacz i Szybka Odpowiedź z kolekcji kultowych Udogodnień Moto.

Wprowadzając na rynek edycje specjalne Moto G5S i Moto G5S Plus, po raz kolejny firma udostępnia funkcje najwyższej klasy dla każdego.

Nowa Moto G5S będzie dostępna od września w cenie 1199 zł, a Moto G5s Plus również od września w cenie 1299 zł.

źródło: motorola/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe