Ekologia w branży AGD i RTV

Eko- Electrolux. Odkurzacze, które wyłoniły się z wody

Eko- Electrolux. Odkurzacze, które wyłoniły się z wody

2010-11-04 11:16:00

Electrolux prezentuje pięć wyjątkowych odkurzaczy stworzonych z odpadów plastikowych zebranych z mórz i oceanów z różnych stron świata. To kolejny etap międzynarodowego projektu Odkurzacz z morza (Vac from the Sea), który ma na celu zwrócenie uwagi na plastikowe śmieci zalegające w zbiornikach wodnych oraz zachęcenie konsumentów i przemysłu do zwiększenia recyklingu tworzyw sztucznych.

czytaj więcej
Łączy nas ekologia - Amica

Łączy nas ekologia - Amica

2010-10-24 15:58:00

Współpraca Amiki z firmą Schott, która dostarcza szkło ceramiczne do produkcji płyt grzejnych pokazuje, że warto stawiać na rozwiązania proekologiczne. Zyskują na tym wszyscy: konsumenci, ponieważ otrzymują zaawansowane technologicznie rozwiązania, producenci, ponieważ ich produkty sprzedają się lepiej od konkurencji i środowisko naturalne, bowiem proces produkcji i utylizacji po zakończeniu eksploatacji nie powoduje degradacji przyrody. Obecna kampania, która rozpocznie się na początku listopada jest kolejnym wspólnym przedsięwzięciem obu firm.

czytaj więcej
LG

LG Electronics inicjuje inwestycje dotyczące oczyszczania wody

2010-10-18 16:19:00

Firma LG Electronics poinformowała o zamiarze wejścia na rynek produktów do oczyszczania wody, aby pomóc rozwiązywać globalne problemy z zaopatrzeniem w ten cenny surowiec, a także skoncentrować się na wytwarzaniu rozwiązań chroniących środowisko naturalne. Przez następne dziesięć lat firma zainwestuje ponad 400 mln USD (większa część inwestycji zostanie przeznaczona na nabycie odpowiednich technologii i na prace badawczo-rozwojowe w tej dziedzinie) w celu uzyskania do 2020 roku 7 mld USD przychodów.

czytaj więcej
Miele Medicair: więcej mocy do ochrony przed alergenami

Miele Medicair: więcej mocy do ochrony przed alergenami

2010-10-14 00:03:00

Osoby cierpiące na alergie oraz małe dzieci są szczególnie wrażliwe na unoszący się w powietrzu kurz, ponieważ ich układ odpornościowy jest bardzo delikatny. Odkurzacz Miele S5 Medicair został zaprojektowany specjalnie z myślą o zdrowiu i samopoczuciu wszystkich tych, którzy mają zwiększone wymagania higieniczne. Certyfikat HEPA na całe urządzenie, specjalne worki HyClean, czujnik Allergotec oraz moc 2200 W gwarantują, że problem z alergią nie zostanie zamieciony pod dywan.

czytaj więcej
Ekobąbelki - pranie jak w bajce!

Ekobąbelki - pranie jak w bajce!

2010-10-07 00:04:00

Pralka Samsung WF0804Y8E zaprezentowana po raz pierwszy podczas berlińskich targów IFA, jest przykładem nowoczesnego podejścia do kwestii elektroniki użytkowej: łączy w sobie bowiem troskę o środowisko i wysokość wydatków użytkowników z dbałością o perfekcyjny design oraz najwyższą skuteczność prania. WF0804Y8E oferuje najbardziej przyjazny środowisku i tkaninom sposób prania, za który odpowiadają delikatne ekobąbelki, umożliwiające skuteczne pranie nawet w temperaturze 15°C!

czytaj więcej
Rusza jesienna edycja zbiórki elektrośmieci

Rusza jesienna edycja zbiórki elektrośmieci

2010-10-06 21:10:00

Firma Sony wraz z C.H. Arkadia oraz organizacją odzysku ERP organizują w Warszawie bezpłatną akcję zbiórki elektrośmieci. Podczas wiosennej edycji akcji ecoodpowiedzialni udało się zebrać 5 ton niepotrzebnego już sprzętu.

czytaj więcej
Pranie w zgodzie z naturą - ekologiczna linia BIOline marki Mastercook

Pranie w zgodzie z naturą - ekologiczna linia BIOline marki Mastercook

2010-10-04 11:57:00

Stosowanie zasad feng shui, codzienna medytacja w ogrodzie, zabiegi pielęgnacyjne w salonach spa - są różne sposoby na osiągnięcie choć namiastki harmonii z naturą. Jednak jedną z najlepszych oraz najskuteczniejszych metod jest umiejętne i racjonalne korzystanie z dóbr, które oferuje nam przyroda m.in. wody i energii. Gwarantuje je nowa linia ekologicznych i oszczędnych pralek BIOline marki Mastercook.

czytaj więcej
Oszczędza 40 litrów wody! Siemens prezentuje pierwszą na świecie pralko-suszarkę...

Oszczędza 40 litrów wody! Siemens prezentuje pierwszą na świecie pralko-suszarkę...

2010-09-14 16:11:00

Siemens prezentuje supernowoczesną pralko-suszarkę z technologią airCondensation, która wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu i oszczędzania wody. Pierwsza na świecie używa do kondensacji gorącej pary wyłącznie ziemnego powietrza, a nie wody, jak modele tradycyjne. W ten sposób oszczędzamy do 40 litrów wody na jeden cykl suszenia! Pralko suszarka marki Siemens to bezkompromisowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie maja miejsca na dwa urządzenia: pralkę i suszarkę.

czytaj więcej
Bosch

Eko-premia za energooszczędne AGD Siemens

2010-08-31 15:46:00

Siemens nie mogąc doczekać się państwowych programów wspierania zakupu energooszczędnych urządzeń AGD, sam wprowadza innowacyjny program dla klientów decydujących się na zakup energooszczędnych pralek, lodówek, suszarek i zmywarek.

czytaj więcej
System Ecotermic w pralkach marki Mastercook

System Ecotermic w pralkach marki Mastercook

2010-06-24 21:00:00

Z myślą o środowisku naturalnym i codziennych oszczędnościach, coraz częściej wykorzystujemy w domach alternatywne źródła energii m.in. kolektory słoneczne. Idealnym ich dopełnieniem jest ekologiczny sprzęt AGD, który oferuje coraz więcej możliwości i w pełni dostosowuje się do naszych, często zmieniających się, potrzeb. Innowacyjny system Ecotermic w nowych pralkach marki Mastercook, rozpoznaje temperaturę wody i automatycznie dobiera odpowiednie parametry, gwarantując doskonałe rezultaty prania, przy minimalnych kosztach.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 >

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P