agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Ekosystem Haier Smart Air

Ekosystem Haier Smart Air

ZDROWIE I URODA / Uzdatnianie powietrza / 2015-09-04 10:53:00

Ekosystem Smart Air jest ważną częścią pionierskiej platrormy Haier U+ Smart Life i oferuje wysokiej jakości produkty zaprojektowane, aby zapewnić konsumentom zdrowe powietrze w domowym środowisku. Gama klimatyzatorów zawiera Tianzun, Tianbo, Dizun, Jingbo, Air Cube, Air Box oraz Aemotion. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii, produkty te oferują czyste, świeże powietrze jak również łatwiejszą obsługę za pośrednictwem urządzenia mobilnego. 

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Jingbo, pierwszy na świecie klimatyzator oparty na systemie Apple HomeKit, zapewnia użytkownikom prostą konfigurację urządzenia oraz bezpieczne połączenie z iPhonem, iPadem oraz dotykowym iPodem, a także sterowanie głosem za pomocą Siri. Klimatyzator Jingbo będzie mógł jednocześnie współdziałać z dowolnym urządzeniem wyposażonym w HomeKit, nawet jeśli nie jest to produkt Haier.

Klimatyzator Jingbo z systemem HomeKit jest realizacją wizji o inteligentnym domu przyszłości. Dzięki aplikacji Haier, konsumenci mogą go łatwo dorzucić do domowej sieci, bezpiecznie skonfigurować z iPhonem, iPadem lub iPodem, a po podłączeniu do aplikacji Siri istnieje możliwość uruchamiania go w poszczególnych częściach mieszkania. Oprócz Siri, klimatyzator Jingbo może być kontrolowany za pomocą aplikacji pozostałych urządzeń wyposażonych w HomeKit.

Ten ultra-cichy klimatyzator (20dB) wykorzystuje inteligentne funkcje powietrza, takie jak 1-minutowe szybkie chłodzenie i 3-minutowe szybkie ogrzewanie za pomocą technologii bez wykorzystania freonu.

Pierwszy na świecie klimatyzator wyprodukowany za pomocą technologii 3D

Aemotion, klimatyzator wyprodukowany za pomocą drukarki 3D, to przełom technologiczny autorstwa Haier. Każdy element jest produkowany osobno, a całość odpowiada wymaganiom użytkowników. Produkcja opierająca się na druku 3D, gdzie urządzenie tworzone jest warstwa po warstwie, oferuje niezrównaną swobodę projektowania, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować modele do swoich potrzeb i wymagań.

źródło: haier/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe