agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Ekspresy do kawy marki Miele

Ekspresy do kawy marki Miele

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy ciśnieniowe automatyczne / 2014-08-25 11:32:00

Seria ekspresów do zabudowy firmy Miele CVA 6000 obejmuje model ze sterowaniem sensorowym DirectSensor (CVA 6401) i dotykowym, kolorowym wyświetlaczem M Touch (CVA 6800/5). Miłośników nowoczesnych technologii z pewnością urzeknie system sterowania Miele oparty na rozwiązaniach znanych ze smartfonów: wystarczy dotyk lub ruch palca po kilkucalowym wyświetlaczu, żeby sprawnie zarządzać menu urządzenia. Ekspresy dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych (stalowym, Brilliant White, Obsidian Black i Havana Brown) co umożliwia dopasowane ich do gamy urządzeń do zabudowy Miele 6000.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wolno stojące ekspresy do kawy Miele CM 6 kuszą designem, będącym współczesną interpretacją klasycznego włoskiego stylu, a także nowatorską technologią zapewniającą wyjątkową wygodę użytkowania. Bryła ekspresu jest prosta, choć nie pozbawiona stylistycznych „smaczków”. CM 6 komunikuje się z użytkownikiem za pośrednictwem efektownego i eleganckiego wyświetlacza LCD. Wszystkie funkcje urządzenia są łatwo dostępne dzięki wygodnemu sterowaniu sensorowemu Direct Sensor.

[[[zdjecie,15464,duze]]] Co wyróżnia ekspresy? Każde urządzenie przygotowuje latte, latte macchiato, cappuccino, do tego gorące oraz spienione mleko. Naturalnie także „kanoniczne” espresso - również w wariancie doppio - oraz kawę lungo, czyli zestaw obowiązkowy dla kawowych purystów. Dzięki funkcji One Touch i One Touch for Two możemy od razu zadecydować, czy napój trafi do jednej, czy do dwóch filiżanek. O to, aby przyjemność picia kawy była jak największa, dba opracowany przez inżynierów Miele AromaticSystem. To inteligentna technika, która wraz ze stożkowym młynkiem i specjalnym systemem kontrolującym ciśnienie i temperaturę sprawia, że kawa wypita „na mieście” nie będzie stanowić poważnej konkurencji dla napoju serwowanego w naszej kuchni. Szczególnie, że możemy zapisać w pamięci ekspresu własny przepis na idealną kawę, zmieniając kilka parametrów wpływających na jej smak.

W dyszy centralnej obok wylotów kawy znajduje się zintegrowany przewód do mleka, dzięki czemu nie musimy przestawiać filiżanek. Na komfort codziennej eksploatacji ekspresów Miele wpływa z pewnością funkcja automatycznego płukania przewodów mlecznych: odbywa się ono przy każdym wyłączeniu urządzenia (lub poprzez wybór funkcji z menu). Woda pobierana jest wtedy automatycznie ze zbiornika. Wszystkie te rozwiązania, wraz z przemyślaną konstrukcją ekspresów (pojemniki na kawę, wodę, zużytą kawę oraz tacka ociekowa są łatwo dostępne we wszystkich modelach), gwarantują utrzymanie urządzenia w czystości bez zbędnego wysiłku.

Urządzenia przechodzą testy odpowiadające 20-letniemu cyklowi użytkowania w warunkach domowych. Będziemy więc mieli dość czasu, aby przyzwyczaić się do faktu, że po najlepszą kawę trzeba się wybrać do własnej kuchni.

źródło: miele/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe