agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Electrolux: W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja

Electrolux: W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy przelewowe / 2011-11-28 12:37:00

W czasie Świąt mamy zwykle więcej czasu, aby pobyć z rodziną, spotkać się w gronie bliskich znajomych i przyjaciół, posiedzieć wspólnie przy stole i porozmawiać o sprawach ważnych lub błahych. Nim zaświeci pierwsza gwiazdka, pomyślmy o tym, jaką przyjemność możemy sprawić najbliższym, a może też sobie i skorzystajmy z podpowiedzi marki Electrolux.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

[[[zdjecie,4836,prawa]]] Zapach prawdziwie włoskiej, aromatycznej kawy sprawi, że nie odejdziemy od stołu na odległość przekraczającą kilka kroków. Nie będziemy też musieli wychodzić z domu, by poczuć się jak w mediolańskiej kawiarni. Na naszą wyobraźnię podziała zapach unoszący się nad ekspresem ciśnieniowym ErgoSense EKF 5210, z funkcją optymalnego smaku i aromatu. Za jej sprawą urządzenie w ciągu kilku minut wyczaruje cały dzbanek (nawet do 15 filiżanek) naszego ulubionego napoju. Stylowy i elegancki, stalowo-czarny ekspres EKF 5210 z zabezpieczeniem przed kapaniem, idealnie podkreśli dekorację każdego wnętrza kuchennego.

Niezależnie, czy ekspres EKF 5210 otrzymamy w prezencie czy podarujemy go najbliższym, będziemy mogli delektować się smakiem i aromatem wyjątkowej kawy.

  • Sugerowana cena: 219zł

 

informacja prasowa: Electrolux

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe