agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Elegancja, design i nowy, kompaktowy kształt - czyli Primadonna S

Elegancja, design i nowy, kompaktowy kształt - czyli Primadonna S

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy ciśnieniowe automatyczne / 2011-08-24 13:07:00

Primadonna ‘S’ De Luxe jest idealnym rozwiązaniem dla prawdziwych koneserów malej czarnej. Kwintesencja eleganckiego wzornictwa połączona z innowacyjną technologią idealnie podkreśla wszystko to, co w kawie najważniejsze - styl, jakość oraz mocny, wyrazisty smak i aromat. Giuseppe Verdi mawiał, iż „Kawa to balsam dla serca i ciała…”.  Elegancki, nowoczesny design połączony z innowacyjnymi, opatentowanymi technologiami ucieszy nie jedno serce, natomiast mocny, aromatyczny zapach i smak czarnego espresso będzie prawdziwym pobudzeniem dla ciała, które zaspokoi podniebienie każdego, nawet najbardziej wybrednego miłośnika espresso.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Czytelny i elegancki metalowy panel to kwintesencja połączenia najnowszej technologii z estetyką i ergonomią. Espresso, Cappuccino czy Latte macchiato? - wybór należy tylko do Ciebie. Dotykasz właściwą ikonę na nowym, metalowym panelu i po chwili, otrzymujesz gotową kawę - zgodnie z życzeniem. Dzięki temu, w zaciszu własnego domu możemy cieszyć się smakiem aromatycznego Espresso, kremowego Cappuccino i trójwarstwowego Latte Macchiato. Dodatkowo, program „Moja Kawa” pozwala na automatyczne zaprogramowanie ilości i mocy wybranej przez nas kawy. A stąd już tylko krok do tego, aby cieszyć podniebienie aromatycznym smakiem.

[[[zdjecie,3909,prawa]]] Kawa ziarnista czy może mielona? Mleko spienione automatycznie czy manualnie? - wybór należy tylko do Ciebie. Primadonna S De Luxe to możliwość przygotowania ulubionej kawy mlecznej na dwa sposoby - automatyczny - dzięki zastosowaniu opatentowanego przez De’Longhi systemu spieniania mleka IFD, a także manualny, co umożliwia specjalna dysza do spieniania mleka. Od dziś nie musisz być baristą aby tworzyć kawowe arcydzieła smaku w domowym zaciszu.Primadonna S De Luxe to elegancja, która zaskakuje na każdym kroku. „Donna”, jak każda Kobieta lubi zwracać na siebie uwagę - dlatego też nie tylko podgrzeje, ale także podświetli filiżanki, ciesząc oko niejednego wielbiciela czarnego napoju. Niezależnie od tego, czy wybierze on małe Espresso, czy też mleczne Latte Macchiato to wysokość filiżanki nie będzie od tej pory już żadną przeszkodą, a to wszystko dzięki regulowanej wysokości adaptera - od 92 do 142mm.

I co najważniejsze - tak wiele w sobie mieści tak niewielki ekspres.
Bo Primadonna S to nie tylko klasa ‘S’ - to także rozmiar ‘S’.

 

                                                                                                                           Jak tutaj nie wierzyć powiedzeniu, że małe jest piękne…
 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe