agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Elektrogratka w Media Markt i Saturnie

Elektrogratka w Media Markt i Saturnie

2013-03-27 13:23:00

1 kwietnia br. w sklepach Media Markt i SATURN rusza akcja edukacyjna o nazwie Elektrogratka. Obie marki, we współpracy z Organizacją Odzysku Elektro-System i Fundacją Ośrodka Edukacji Ekologicznej, będą promować prawidłowe postępowanie z elektroodpadami.

Elektrogratka to ogólnopolska akcja edukacyjna, współfinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jej głównym celem jest edukacja ekologiczna i aktywizacja lokalnych społeczności do prawidłowego utylizowania elektroodpadów, czyli oddawania ich do wyznaczonych punktów zbiórki zamiast wyrzucania na śmietnik. Program Elektrogratka skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców Polski, którzy do 31 grudnia br. oddadzą zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny w jednym z ponad 100 punktów zbiorki elektroodpadów na terenie całego kraju, w tym w sklepach Media Markt i SATURN.

Za przekazane elektrośmieci przynoszący otrzymają kupony. Liczba kuponów będzie zależała od rodzaju i liczby pozostawianego sprzętu. Wypełnione kupony należy wysłać pocztą na adres fundacji lub zarejestrować online na stronie www.elektroodpadyprostezasady.pl. Spośród wszystkich zarejestrowanych kuponów co miesiąc losowane będą 3 nagrody w postaci nowego sprzętu elektronicznego, np.: AGD, RTV, czy muzycznego.

źródło: mm/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe