agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Epson przedłuża gwarancyjną ofertę promocyjną o kolejne 12 miesięcy

Epson przedłuża gwarancyjną ofertę promocyjną o kolejne 12 miesięcy

2018-04-05 09:40:15

Uatrakcyjniając ofertę drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych i z dumą dając wyraz zaufaniu w jakość swych produktów Epson przedłuża gwarancyjną ofertę promocyjną o kolejne 12 miesięcy. Oferta dotyczy zamówień złożonych u autoryzowanych sprzedawców w okresie od 1 kwietnia 2018 do 31 marca 2019 roku.

Każdy, kto w tym czasie kupi nowy sprzęt i nie później niż 30 dni od daty zakupu zarejestruje go na stronie www.epson.pl/gwarancjanadrukarki wydłuży okres gwarancyjny z domyślnych 12 miesięcy do trzech lat (lub maksymalnej liczby wydrukowanych stron).

Po przesłaniu wniosku online możliwe będzie wydrukowanie strony z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Na stronie https://warrantycheck.epson.eu można też sprawdzić, czy gwarancja została zarejestrowana (po upływie 31 dni od daty zgłoszenia).

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne objęte promocją to uniwersalne modele przeznaczone dla domu i biur oraz wybrane modele klasy LFP. Aktualną listę wszystkich modeli objętych promocją można znaleźć na www.epson.pl/gwarancjanadrukarki.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe