agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Epson przedstawia nową ofertę projektorów laserowych do sal konferencyjnych i edukacyjnych

Epson przedstawia nową ofertę projektorów laserowych do sal konferencyjnych i edukacyjnych

SPRZĘT RTV / Projektory / 2018-02-07 09:44:00

Firma Epson wprowadziła na rynek ofertę nowych projektorów laserowych 3LCD, zaprojektowanych z myślą o salach konferencyjnych, placówkach oświatowych i atrakcjach turystycznych. Modele EB-L615U, EB-L610U, EB-L610W, EB-L510U i EB-L400U mają zastąpić dotychczas stosowane projektory lampowe w sytuacjach wymagających rozwiązań o jasności od 4500 do 6000 lumenów. Wyróżniają się kompaktową, nowoczesną konstrukcją — są mniejsze i lżejsze niż inne produkty o podobnej jasności.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Seria obejmuje różne zestawy funkcji: od modeli podstawowych po specjalistyczne urządzenia wyposażone w takie funkcje jak łączność HDBaseT, przekazywanie obrazu i przesunięcie obiektywu, dzięki czemu każdy znajdzie model odpowiedni do swojego budżetu i potrzeb.

„W sektorze biznesu i oświaty panuje obecnie masowa tendencja do wymiany projektorów lampowych na laserowe. Regularnie otrzymywaliśmy od najważniejszych klientów pytania o podstawowe modele projektorów laserowych o jasności 5-6 tys. lumenów i zdecydowaliśmy się na ten popyt odpowiedzieć. Zalety są oczywiste — większa niezawodność, dużo mniejsza potrzeba konserwacji i większa uniwersalność” - mówi Jakub Łapiński, Business Account Manager w Epson.

Elastyczna technologia laserowa Epson umożliwia montaż nowych projektorów laserowych i projekcję pod dowolnym kątem, a dodatkowo zapewnia duży wybór opcji łączności, takich jak HDMI i HDBaseT, a także przekazywanie obrazu². Co więcej, funkcja przesunięcia obiektywu znacznie ułatwia zarówno tworzenie nowych instalacji, jak i wymianę istniejących projektorów lampowych. Seria wyróżnia się sprawdzoną niezawodnością typu „zainstaluj i zapomnij”, którą zapewniają nieorganiczne koło fosforowe i szczelny moduł laserowy zapobiegający dostawaniu się kurzu do wnętrza. Epson udziela też 5-letniej gwarancji na 20 000 godzin eksploatacji.

Modele EB-L615U, EB-L610U, EB-L610W, EB-L510U i EB-L400U będą dostępne w sprzedaży od czerwca 2018 roku.

źródło: epson/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe