agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Epson wprowadza nową, eksperymentalną linię cyfrowych projektorów do digital singage

Epson wprowadza nową, eksperymentalną linię cyfrowych projektorów do digital singage

SPRZĘT RTV / Projektory / 2020-10-13 10:55:58

Epson  lider wśród producentów projektorów, poszerza ofertę projektorów laserowych o sześć nowych modeli, oferujących jeszcze szersze możliwości w zakresie wizualizacji i aranżacji przestrzeni w sklepach, hotelach, muzeach i innych obiektach turystycznych.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Najnowsze projektory laserowe Epson stanowią połączenie mocy i jakości projekcji 3LCD oraz przyjaznego, intuicyjnego oprogramowania, ułatwiając firmom tworzenie bardziej kreatywnych ekspozycji i budowanie lepszych relacji z klientami i gośćmi.

Modele z serii EB-L250F, EB-750 i EB-800 posiadają laserowe źródło światła, zapewniające do 20 000 godzin nieprzerwanej pracy bez potrzeby serwisowania. Zainstalowano w nich nowe, intuicyjne oprogramowanie. Projektory są wyposażone w różnorodne opcje podłączenia źródła obrazu oraz elastyczny system montażu, umożliwiający zainstalowanie ich praktycznie w dowolnym miejscu. Dzięki możliwości wyświetlania obrazów na ścianach, podłogach, sufitach, a nawet obiektach 3D firmy mogą w kreatywny sposób wzbogacić swoją ekspozycję, ku zaskoczeniu i zadowoleniu klientów.

"Odpowiednie doświadczenie buduje więź klienta z marką, a im mocniejsza więź, tym większa sprzedaż," wyjaśnia Norbert Gościński, product manager w Epson Europe B.V. "Producenci nieustannie szukają nowych sposobów, aby się wyróżnić, dlatego tak ważne jest maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w celu dostarczenia ciekawych, angażujących treści. Nowe linie projektorów Epson dostarczają innowacyjne rozwiązania z zakresu wizualizacji, które są przy tym atrakcyjne cenowo, niezawodne i proste w obsłudze."

"Od wyświetlania bieżących komunikatów, na przykład, dotyczących zachowania dystansu społecznego, poprzez eksponowanie najnowszych promocji, aż po kreację angażujących, niezwykłych doświadczeń dla klientów sklepów, restauracji, hoteli i atrakcji turystycznych – nowe projektory Epson oferują jeszcze szersze możliwości interakcji klientów z markami i produktami."

Wśród nowych modeli znalazły się przystępne cenowo projektory ultrakrótkiego i standardowego rzutu, ułatwiające użytkownikom prezentację dynamicznych treści i wizualizacji zgodnych z obecnymi trendami. Wykorzystujące laserową technologię 3LCD Epson urządzenia oferują natężenie światła białego i barwnego na poziomie od 2000 do 5000 lumenów1 i rozdzielczość do 1080p Full HD.

Modele z nowych serii EB-L250F, EB-750 i EB-800 charakteryzują się wygodą i swobodą instalacji w zakresie 360 stopni oraz szerokim wyborem opcji podłączeń, w tym HDMI, HDBaseT, wbudowane łącze bezprzewodowe i Miracast2, co ułatwia montaż i integrację projektora z istniejącą infrastrukturą. Można połączyć ze sobą dwa lub więcej urządzeń i wykorzystać funkcję łączenia obrazu, żeby np. wyświetlić jedną, wielką projekcję na całej ścianie. Funkcja dzielenia obrazu pozwala podłączyć kilka źródeł do jednego projektora i jednocześnie wyświetlać różne treści.

Modele z serii EB-L250F, EB-750 i EB-800 są kompatybilne z oprogramowaniem Epson Projector Content Manager i aplikacją Epson Creative Projection app , które razem stanowią kompletne rozwiązanie do tworzenia treści i zarządzania nimi.

Oprogramowanie Projector Content Manager umożliwia tworzenie playlist zawierających zdjęcia, filmy, filtry kształtu i efekty specjalne, które można ustawić w odpowiedniej kolejności, a następnie zapisać na zewnętrznym nośniku i za pomocą łącza bezprzewodowego wysłać do wyświetlenia przez projektor.

Seria EB-800 będzie dostępna w sprzedaży od października, seria EB-750 – od listopada, a EB-L250F od grudnia. Wszystkie modele występować będą w kolorze białym i czarnym.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe