agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Ergonomiczne zmywanie z marką Hotpoint

Ergonomiczne zmywanie z marką Hotpoint

DUŻE AGD / Zmywarki / 2016-05-30 13:13:00

Za nami dwa długie, majowe weekendy, a przed nami lato… czyli wieczory spędzane w gronie najbliższych i znajomych, którym oczywiście musi towarzyszyć pyszne jedzenie. Najmniej przyjemną stroną takich spotkań jest sprzątanie po nich, w tym zwłaszcza uporczywe zmywanie naczyń. Sposób na sprawne uporanie się z bałaganem znalazła marka Hotpoint, producent sprzętu AGD, w tym zmywarek z nowoczesną technologią Zone Wash.

Sezon wiosenno-letni z pewnością sprzyja spotkaniom towarzyskim. Organizujemy grille, przyjęcia w ogrodzie czy po prostu domówki. O ile grill w gronie najbliższych może obyć się bez eleganckiej zastawy i możemy skorzystać nawet z wygodnych naczyń jednorazowego użytku, to już choćby urodzinowe przyjęcie, zorganizowane w ogrodzie, wymaga odpowiedniej oprawy. Dlatego, aby zachować tylko miłe wspomnienia z takich spotkań i zapał na organizację kolejnych, warto skorzystać z jakże przydatnego wynalazku, jakim jest zmywarka. To oszczędność czasu, ale także wody, a co za tym idzie - pieniędzy. Zatem na jaki model warto się zdecydować?

Innowacyjne rozwiązania

Jeśli decyzję o zakupie zmywarki, podjęliśmy dopiero teraz, pamiętajmy o tym, by wybrać taką, które poza oczywistą funkcją zmywania, posiada także opcje dodatkowe. Na przykład zmywarki marki Hotpoint, dzięki technologii Zone Wash pozwalają wybrać, na którym koszu urządzenia ma koncentrować się moc zmywania w zależności od rodzaju naczyń i poziomu ich zabrudzenia. W ten sposób cykl intensywny pozwala na zwiększenie skuteczności zmywania nawet o 30%. Ponadto w ofercie marki, znajdziemy modele wyposażone w innowacyjną technologię Active Oxygen, która w całkowicie naturalny sposób, rozkłada i usuwa do 71% nieprzyjemnych zapachów, w ciągu 24 godzin od załadunku. Natomiast zastosowanie systemu Flexiload, pozwala na załadowanie naczyń i przyborów kuchennych o różnych kształtach i wielkościach.

Dzięki tym technologiom, zmywarka marki Hotpoint ma szansę stać się ulubionym sprzętem w naszym domu - zwłaszcza podczas dużych rodzinnych wydarzeń czy świąt, kiedy nasze stoły uginają się od smakołyków, po skosztowaniu których czeka na nas cała góra brudnych naczyń.

źródło: hotpoint/agdrtv24.pl