agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Falmec wszystkie odcienie innowacji

Falmec wszystkie odcienie innowacji

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2017-08-03 12:24:19

Najnowsze trendy projektowania zaowocowały nowym, niewielkim rozmiarem silnika Circle.Tech., pozwalającym tworzyć kompaktowe okapy o minimalnej grubości i niewielkich kształtach. W odróżnieniu od tradycyjnych okapów kuchennych powietrze oczyszczane jest przez filtry otaczające silnik, a nie klasycznie umieszczone nad silnikiem. Ze względu nowatorską budowę silnika i rozmieszczenia filtrów okap jest bardzo cichy, a to dzięki równomiernemu rozprowadzeniu powietrza wylotowego. Zastosowana technologia łączy nowoczesność z funkcjonalnością.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Beton, jak każdy materiał podlega architektonicznym modom. Obecnie przeżywa swój renesans i jest powszechnie stosowany. Sztuka formowania betonu pozwala na znaczną dowolność także w przypadku formowania geometrii i struktury obiektu. Odpowiadając na najnowsze trendy Falmec wprowadził do sprzedaży okap Materia, który jest wykończony cementem. To pierwszy tego typu obiekt w bogatej rodzinie produktów Falmec. To również kolejny produkt zaprojektowany przez modne studio Saggia-Sommella.

Dzięki zastosowanej technologii Circle.Tech okap niezwykle skutecznie usuwa opary i zapachy. Okap dostępny jest jako moduł wyspowy o szerokości 100 cm. Pozwala oczyścić 600 m3 powietrza w przeciągu godziny, posiada cztery szybkości, sterowany jest potencjometrem obrotowym. Dla dobrego oświetlania blatu roboczego, zastosowano lampy LED które tworzą odpowiedni nastrój w kuchni.

źródło: falmec/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe