FINANSE

Rebel Electro - po raz pierwszy w portfolio Immochan Polska

2018-02-19 12:47:33

Od 10 lutego klienci Centrum Handlowego Auchan Poczesna mogą korzystać z asortymentu salonu Rebel Electro oferującego sprzęt RTV i AGD, elektronikę oraz systemy audio do domów i samochodów. Jest to pierwszy salon tej marki otwarty w centrach handlowych zarządzanych przez Immochan Polska. 

czytaj więcej

Love is in the air...Sharp ogłasza nowe partnerstwo

2018-02-14 13:18:01

Sharp Electronics CEE ogłosił, że od dziś jest certyfikowanym partnerem PaperCut International na region Europy Środkowej i Wschodniej. Partnerstwo łączy ofertę wielofunkcyjnych urządzeń drukujących Sharp i oprogramowania PaperCut International, dzięki którym użytkownicy mogą stworzyć prawdziwie efektywne środowisko pracy. PaperCut MF to prosta, ekonomiczna aplikacja umożliwiająca firmom przejęcie kontroli nad bezpieczeństwem dokumentów i zarządzanie urządzeniami wielofunkcyjnymi. Dzięki szczegółowym raportów z zarządzania dokumentami rozwiązanie pomaga ograniczyć kosztu i zachęca do odpowiedzialnego postępowania.

czytaj więcej

Białostocka Grupa Kapitałowa TenderHut wchodzi do Szczecina

2018-02-14 10:28:24

Białostocka Grupa Kapitałowa TenderHut rozwija się z wielką dynamiką. Obecnie posiada 7 zagranicznych biur, a nowy oddział w Szczecinie będzie po Białymstoku i Olsztynie jej 3 centrum developerskim na terenie Polski. Firma oprócz przejęć kolejnych lokalnych podmiotów IT planuje również rozpoczęcie intensywnej rekrutacji w zachodniopomorskim.

czytaj więcej

MedApp oficjalnym partnerem Microsoft

2018-02-14 09:52:19

MedApp został włączony do programu Microsoft Mixed Reality (MR), stając się oficjalnym partnerem giganta z Redmond w zakresie rozwoju technologii MR. Dzięki temu spółka zyska nowe możliwości rozwoju, zwiększając m.in. swoje szanse na skuteczną ekspansję zagraniczną.

czytaj więcej

Bakotech dystrybutorem przenośnych urządzeń sieciowych - NETSCOUT

2018-02-09 07:51:11

Bakotech został oficjalnym dystrybutorem podręcznych rozwiązań sieciowych (handheld network test-solutions) firmy NETSCOUT, które obejmują dwie grupy:

czytaj więcej

Wiko i Tinno łączą siły

2018-02-09 07:48:37

Firma Wiko, produkująca smartfony i akcesoria mobilne najwyższej jakości ogłosiła fuzję z Tinno - producentem pochodzącym z Chin, z którym blisko współpracuje od blisko 7 lat. Tinno zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem urządzeń mobilnych. Ten ruch ma na celu umocnienie pozycji Wiko na rynku, a także jest kolejnym krokiem w kierunku bycia liderem w branży telefonii komórkowej.

czytaj więcej

Netia wchodzi na rynek ukraiński

2018-02-08 13:31:03

Uruchomienie przez Netię fizycznego punktu dostępowego (z ang. PoP - Point of Presence), wspólnie z lokalnym partnerem we Lwowie, otwiera polskiemu operatorowi nowe możliwości świadczenia usług na terenie Ukrainy oraz zapewnia lokalnym operatorom dostęp na atrakcyjnych warunkach do globalnego rynku. Jest to kolejny krok Netii, jednego z największych dostawców usług telekomunikacyjnych w Polsce, w realizacji jej strategii międzynarodowej obecności.

czytaj więcej

NEC kupił firmę [S]quadrat

2018-02-07 12:53:41

Przejęcie [S]quadrat jeszcze bardziej wzmacnia pozycję NEC, firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem, pozycjonując ją jako jednego z wiodących dostawców rozwiązań wizualnych na świecie. Ponadto zakup [S]quadrat sprzyjać będzie bardziej doradczemu podejściu rynkowemu, skupiającemu się na dogłębnym zrozumieniu potrzeb klienta i możliwościach jakie otwiera ten rynek wertykalny. Przejęcie umożliwia firmie NEC integrację i dalszy rozwój rozwiązań LED, a także kontynuację rozwoju profesjonalnych usług oraz dodatkowych możliwości wsparcia. Zapewniając kompleksową ofertę w zakresie najwyższej klasy technologii wizualnej, NEC może zaproponować swoim klientom kompletne usługi w dziedzinie wyświetlania obrazu. 

czytaj więcej

Nelro Data SA w procesie restrukturyzacji

2018-02-06 12:17:43

Spółka pragnie poinformować otoczenie biznesowe o obecnej sytuacji, w której to na jej wniosek otwarto postępowanie restrukturyzacyjne, mające na celu ochronę interesów firmy oraz wierzycieli i kontrahentów. Powodem złożenia wniosku była decyzja zabezpieczająca Urzędu Skarbowego, który w opinii spółki bezpodstawnie zajął część jej należności.

czytaj więcej

Orange kupuje infrastrukturę światłowodową

2018-02-06 07:57:33

Orange Polska kupuje część sieci światłowodowej firmy Nettelekom. Umowa w tej sprawie została podpisana 1 lutego. Orange, który prowadzi obecnie największy w swojej historii program budowy światłowodów, nie wyklucza dalszych akwizycji.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P