FINANSE

Grupa zakupowa szansą dla lokalnych przedsiębiorstw

2016-06-30 14:38:14

Właścicielom prywatnych, małych sklepów ciężko konkurować z sieciami sklepów wielkopowierzchniowych, które zdominowały branżę handlową. Aby nie tylko utrzymać się na powierzchni, ale i stanowić realną konkurencję dla sieciowych gigantów, kupcy muszą łączyć siły w ramach franczyzy bądź coraz popularniejszej grupy zakupowej.

czytaj więcej

Firmy TomTom i sensewhere łączą siły, żeby dostarczyć usługi lokalizacyjne w pomieszczeniach

2016-06-29 12:09:00

TomTom (TOM2) ogłosił nawiązanie współpracy z wiodącym dostawcą technologii pozycjonowania w pomieszczeniach, sensewhere Limited. Firmy połączyły siły, aby dostarczyć usługi lokalizacyjne wewnątrz budynków. 

czytaj więcej

PayPal: 7 sposobów na zwiększenie sprzedaży online

2016-06-29 12:07:48

Sukces w e-commerce nie zależy jedynie od wysokiej jakości produktów i usług jakie oferuje. Na pozytywne doświadczenie konsumenckie wpływają również takie czynniki jak choćby możliwość wygodnej nawigacji strony czy intuicyjny model płatności. Przy odpowiedniej organizacji, każdy internetowy biznes jest w stanie osiągnąć wzrost przychodów przy jednoczesnej satysfakcji klientów. Poniżej prezentujemy siedem prostych wskazówek na podniesienie świadomości marki w Internecie i zbudowanie bazy lojalnych konsumentów.

czytaj więcej

Made in Poland czy made in Europe?

2016-06-23 08:36:00

Większość polskich przedsiębiorców z pokolenia millenialsów uważa, że posługiwanie się domeną pl. ma większy sens w przypadku, gdy oferują swoje usługi lub produkty na terenie naszego kraju. Jeśli działalność prowadzą także na rynkach innych europejskich krajów, chętnie zarejestrują również domenę eu. – wynika z badania, które na zlecenie home.pl wykonała firma ARC Rynek Opinia.

czytaj więcej

Ważny rok dla Komputronik

2016-06-22 16:44:34

Komputronik podsumował rok obrotowy 2015/2016, zakończony 31 marca. W ciągu 12 miesięcy Grupa Kapitałowa wypracowała przychody na poziomie 2,1 mld zł (spadek o 6,1%), przy wzroście o 5,6% zysku na sprzedaży, który wyniósł 180 mln zł. Ostatni rok obfitował w liczne projekty inwestycyjne, takie jak uruchomienie magazynu centralnego, otwarcia kolejnych salonów czy poszerzanie oferty produktowej o nowe kategorie.

czytaj więcej

OnTax pomoże firmom dostosować się do wymagań raportowych JPK

2016-06-20 10:26:01

Od 1 lipca br. duże firmy w Polsce będą miały obowiązek przekazywania informacji do Urzędu Skarbowego w formie elektronicznej w postaci Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). W szybkim dostosowaniu się do tych zmian może im pomóc nowa aplikacja OnTax, która jest częścią kompleksowej oferty Onwelo w tym obszarze.

czytaj więcej

SAP i SI-Consulting pomogą przedsiębiorcom przy rozliczeniach z Ministerstwem Finansów

2016-06-16 12:16:39

SAP - jeden z liderów światowego rynku technologicznego, w kooperacji ze swoim Złotym Partnerem, firmą SI–Consulting, finalizuje prace nad kompleksowym rozwiązaniem dla wsparcia procesów e-kontroli, które pozwoli polskim przedsiębiorcom sprostać wymogom nałożonym przez Ministerstwo Finansów. Mowa o obowiązku udostępniania organom podatkowym informacji w spójnej formie, tzw. Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Produkt z pełną funkcjonalnością będzie dostępny na rynku na przełomie lipca i sierpnia 2016 r.

czytaj więcej

ViDiS SA generalnym dystrybutorem rozwiązań einstein w Polsce

2016-06-15 13:45:46

Na mocy umowy dystrybucyjnej z Fourier Education – ViDiS SA włączy do oferty rozwiązania einstein™ czyli kompletną platformę STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics). Platforma einstein™ zaspokaja potrzeby edukacyjne od szkoły podstawowej do liceum pozwalając tworzyć ciekawe, praktyczne zajęcia z biologii, chemii, fizyki i matematyki. Uczniowie dzięki niej mogą badać na przykład jakość wody, fizjologię człowieka czy elektryczność i pole magnetyczne.

czytaj więcej

OSVR ogłasza powstanie funduszu dla deweloperów, aby zapewnić otwarty dostęp do treści VR na wszystkich platformach

2016-06-14 11:24:36

Twórcy Open Source Virtual Reality (OSVR), platformy rzeczywistości wirtualnej, której celem jest stworzenie nowego, otwartego standardu dla urządzeń i gier VR, poinformowali dzisiaj o powstaniu OSVR Developer Fund – programu prowadzonego przez Razera, który wspomoże społeczność deweloperów kwotą 5 milionów dolarów. Fundusz ma zachęcić twórców i deweloperów do aktywnego wspierania ekosystemu OSVR  (otwartego  środowiska programistycznego, które umożliwia tworzenie aplikacji i gier działających na każdym sprzęcie VR), pozwalając tym samym fanom wirtualnej rzeczywistości jak i twórcom oprogramowania na większą swobodę działania, bez zamartwiania się o zabezpieczenia typu DRM lub inne restrykcje.

czytaj więcej

Microsoft kupuje LinkedIn

2016-06-13 14:41:00

A to news. Microsoft kupuje LinkedIn. Więcej na stronie i na naszym Twitterze. Wartość umowy to 26.6 mld USD!

czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P