FINANSE

Onwelo i Huawei ogłosiły partnerstwo

2016-05-19 09:49:19

Onwelo, firma działająca na rynku profesjonalnych usług IT, podpisała umowę partnerską z Huawei, globalnym dostawcą rozwiązań teleinformatycznych. Partnerstwo pozwoli na realizację projektów integracyjnych opartych o technologie Huawei i wiedzę ekspercką Onwelo, gwarantując wysokiej jakości wdrożenia o krótkim czasie realizacji.

czytaj więcej

Wyniki finansowe Comarch za I kwartał 2016 roku

2016-05-18 07:14:22

Grupa Comarch opublikowała skonsolidowane wyniki finansowe za I kwartał 2016 r. Przychody ze sprzedaży oprogramowania i usług własnych wzrosły o 19 proc. (229 mln zł. vs. 192,4 mln zł.) w stosunku do analogicznego okresu w 2015 roku i stanowią 94 proc. całkowitej sprzedaży. W ciągu pierwszych trzech miesięcy 2016 roku Grupa wypracowała 7,2 mln zł. zysku netto, a zysk operacyjny wyniósł 12,3 mln zł. Comarch kontynuuje strategię sprzedaży własnych rozwiązań informatycznych i dzięki dywersyfikacji działalności biznesowej oraz obecności na rynkach zagranicznych, rentowność operacyjna Grupy w pierwszym kwartale 2016 roku ukształtowała się na dobrym poziomie 5 proc.

czytaj więcej

FIBARO zwiększa swoją obecność na amerykańskim rynku

2016-05-17 12:33:50

Fibar Group, innowacyjna firma z Poznania, a także jeden z globalnych liderów wśród producentów rozwiązań IoT, coraz śmielej podbija świat. W ubiegłym tygodniu polska firma otworzyła biuro w Dolinie Krzemowej oraz odbyła cykl spotkań z ekspertami z zakresu Internet of Things, amerykańskimi politykami oraz polską dyplomacją. Firma uczestniczyła w cyklu spotkań Polish American Leadership poświęconych roli i wsparciu Polonii oraz polskich firm na rynku amerykańskim. Pobyt w USA zakończył się wizytą przedstawicieli poznańskiej firmy w Białym Domu. Wcześniej rozwiązania FIBARO można było obejrzeć na konferencji IoT w Santa Clara w Kalifornii.

czytaj więcej

SUPREMA Polska generalnym dystrybutorem marki FONESTAR

2016-05-17 12:32:21

SUPREMA Polska uzyskała status wyłącznego dystrybutora urządzeń marki FONESTAR na polskim rynku. Na mocy zawartej umowy firma została oficjalnym i jedynym dystrybutorem sprzętu i rozwiązań marki w Polsce. W ofercie FONESTAR znajdują się wysokiej klasy systemy PA, systemy transmisji dźwięku po IP, systemy nagłośnienia, urządzenia audio dla biznesu, edukacji i służb cywilnych, systemy konferencyjne i urządzenia do tłumaczeń, sprzęt oświetleniowy, studia nagrań, sprzęt dla DJ-ów, mikrofony, przyłącza, przełączniki, rozdzielacze oraz słuchawki i kable, a także szeroka gama mocowań i standów.

czytaj więcej

G DATA zapobiega zmasowanym falom ataków

2016-05-17 08:11:40

Z danych Związku Banków Polskich wynika, że na koniec 2015 roku banki miały 30,3 mln klientów z podpisaną umową o korzystanie z bankowości internetowej, a aktywnych użytkowników 14,5 mln. Pod koniec 2015 roku G DATA Security Labs zarejestrowało masowe ataki realizowane za pomocą trojana Dridex, które zostały zażegnane dzięki zastosowaniu unikalnej technologii G DATA BankGuard. Przestępcy wykorzystując Dridex, próbowali wciągnąć potencjalne ofiary w pułapkę, wysyłając im fikcyjne faktury lub informacje o zwrotach podatku. Zdecydowana większość ataków - aż 80 procent, była wymierzona w mieszkańców krajów anglojęzycznych.

czytaj więcej

GFT odnotowuje udane rozpoczęcie roku 2016 z 10% wzrostem przychodu

2016-05-16 12:43:55

GFT Technologies SE (GFT) dokonało obiecującego postępu w pierwszym kwartale 2016 r., odnotowując wzrost zarówno w przychodach, jak i zyskach. O ile oddziałContinental Europe ogłosił silny wzrost, tempo rozwoju w oddzialeAmericas & UK nieco spowolniło. Czynnikiem wzrostu ponownie okazał się popyt na rozwiązania służące cyfryzacji procesów biznesowych i implementacji wymagań zgodności w sektorze finansowym. Biorąc pod uwagę pozytywne wyniki działalności w sezonowo najsłabszym pierwszym kwartale roku, GFT potwierdziło swoje wytyczne na cały rok 2016.

czytaj więcej

Polskie branże skazane na sukces za granicą wg BZ WBK

2016-05-16 11:08:56

O tym, że dynamicznie rosnący eksport to jeden z największych sukcesów polskiej gospodarki i siła napędowa rozwoju kraju wiedzą już wszyscy. Tylko co dalej? Eksperci Banku Zachodniego WBK prognozują, że przed nami kolejne lata dobrej passy i w swoim rankingu Eksportowe TOP50 2016 wskazują 50 branż, którym będziemy ją zawdzięczać. Na te towary zagranica będzie zgłaszała popyt, a my dostarczymy je w pierwszorzędnej jakości.

czytaj więcej

Patton i Kontel zacieśniają współpracę

2016-05-16 10:39:42

Amerykański producent rozwiązań UC, chmurowych oraz IoT, dedykowanych operatorom telekomunikacyjnym, wdrożeniom enterprise oraz sieciom przemysłowym—odnowił kontrakt zacieśniający partnerstwo z firma Kontel, która zyskała tym samym status wyłącznego dystrybutora produktów SmartNode  VoIP CPE w Polsce.

czytaj więcej

Tech Data łączy siły z TP-LINK

2016-05-16 08:59:11

Czołowy dystrybutor IT podpisał umowę z TP-LINK – wiodącym producentem sprzętu sieciowego dla sektorów SOHO i SMB oraz największym dostawcą produktów WLAN na świecie. Dystrybucja ruszy z początkiem maja. To kolejny etap współpracy obu firm, które wspólnie działają już na 14 europejskich rynkach.

czytaj więcej

Wyniki finansowe Comarch za pierwszy kwartał 2016 roku - konferencja (livestreaming)

2016-05-13 10:16:52

Zarządu Comarch zapraszam na spotkanie, na którym omówione zostaną wyniki finansowe Comarch za pierwszy kwartał 2016 roku. Konferencję poprowadzi Konrad Tarański, wiceprezes Zarządu oraz dyrektor finansowy Comarch SA. Spotkanie odbędzie się we 17 maja 2016 roku (wtorek) o godzinie 12:00. Planowana jest również transmisja spotkania on-line, w czasie której będzie możliwość zadawania pytań.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P