FINANSE

Fortinet po raz kolejny osiąga rekordowe wyniki finansowe

2015-10-29 12:00:00

To już trzeci kwartał z rzędu, w którym Fortinet odnotowuje rekordowy w historii firmy wzrost wartości zafakturowanych zamówień, który wyniósł tym razem 41%. Konsekwentnie realizujemy nasze plany i strategię inwestycyjną, która okazuje się skuteczna. Utrzymujemy się na pozycji pozwalającej na dalszy wzrost udziałów w globalnym rynku. Jest to możliwe dzięki naszym konkurencyjnym technologiom, portfolio z najwyższej klasy rozwiązaniami w branży cyberbezpieczeństwa oraz sprawnemu działaniu w modelu "land and expand"– powiedział Ken Xie, założyciel, członek rady nadzorczej i dyrektor zarządzający Fortinet.

czytaj więcej

LG opublikowało wyniki za Q3 2015

2015-10-29 09:19:13

LG Electronics zaprezentowało wyniki za Q3 2015. Zysk netto wyniósł 106.76 mln USD. Szczegółowe dane dotyczące każdej grupy produktowej i całości wyników na stronie.

czytaj więcej

Intel security przedstawia nową strategię! Cel: lepsza ochrona, szybsze wykrywanie i skuteczniejsze przeciwdziałanie zagrożeniom

2015-10-28 11:29:00

Firma Intel Security przedstawiła 27 października nową strategię korporacyjną pozwalającą przedsiębiorstwom na całym świecie skuteczniej bronić się przed naruszeniem danych i ukierunkowanymi atakami. Dzięki bardziej zintegrowanemu i otwartemu systemowi bezpieczeństwa, który ujednolica kluczowe etapy cyklu obrony przed zagrożeniami, nowa strategia kładzie nacisk na chmurę i zabezpieczenie końcówek (endpoint security) jako najlepsze obszary zapewniające zaawansowaną widoczność i praktyczną kontrolę operacyjną.

czytaj więcej

Zarabiają przez Internet i świetnie sobie radzą!

2015-10-27 11:27:01

Życie w ciepłych krajach bez szefa nad głową? Dlaczego nie! Setki Polaków zdecydowały się na zastąpienie kiepsko płatnego etatu małym biznesem internetowym. I świetnie na tym wychodzą.

czytaj więcej

Ryzyko walutowe w handlu zagranicznym - wielki problem mikrofirm

2015-10-19 13:06:36

Według badania „Ryzyko walutowe w polskich MŚP” przeprowadzonego przez 4P research mix dla instytucji płatniczej AKCENTA, aż 86 proc. polskich mikro firm z sektora handlu zagranicznego nie zabezpiecza się przed ryzykiem walutowym – jednym z najgroźniejszych dla biznesu eksportowego i importowego.

czytaj więcej

Nowi członkowie zarządu Orange Polska

2015-10-08 11:46:26

Rada Nadzorcza Orange Polska powołała do zarządu troje nowych członków: Jolantę Dudek - dotychczasowego dyrektora wykonawczego ds. obsługi klientów, Bożenę Leśniewską - dotychczasowego dyrektora wykonawczego ds. sprzedaży oraz Michała Paschalisa-Jakubowicza - dotychczasowego dyrektora wykonawczego ds. marketingu rynku masowego. Obecnie zarząd Orange Polska liczy 8 osób.

czytaj więcej

Małe firmy: zaczynamy zatrudniać, ale likwidacja śmieciówek może tę tendencję odwrócić

2015-10-08 09:57:54

Małe firmy deklarują, że będą zwiększały zatrudnienie w II połowie 2015 r., upatrując w tym szans na wzrost swojej konkurencyjności. Tendencja wzrostu obejmie większość województw Polski. Jednocześnie jednak wyraźnie widać obawy małych firm o wzrost kosztów pracy związany z zapowiadaną przez polityków likwidacją umów śmieciowych. To wnioski z badania Instytutu Badań i Analiz OSB oraz portalu Firmy.net.

czytaj więcej

Forwardy: 4 największe mity wśród eksporterów i importerów

2015-10-07 09:14:24

56 proc. polskich eksporterów i 66 proc. importerów z sektora MŚP deklaruje, że wie czym są forwardy wynika z badania 4P research mix dla instytucji płatniczej AKCENTA. Niestety badanie pokazuje, że wiedza faktyczna różni się od deklarowanej. O forwardach krąży zbyt wiele mitów mówi Radosław Jarema szef AKCENTY w Polsce.

czytaj więcej

Polski eksport do Holandii szybko rośnie

2015-10-05 10:04:00

Choć Holandia to kraj "płaski jak stół", to nasi eksporterzy wznoszą się tam obecnie na przysłowiowe wyżyny. Polski eksport do tego kraju rośnie obecnie najszybciej spośród pierwszej dziesiątki odbiorców naszych towarów. W okresie I-VII 2015 r. był wyższy aż o 18,5 proc. niż w tym samym okresie przed rokiem.

czytaj więcej

Rozwój małych firm w II połowie 2015: innowacyjność popłaca

2015-09-29 11:44:43

Mali przedsiębiorcy wkroczyli w drugą połowę 2015 roku z bardzo umiarkowanym optymizmem. Nadal spodziewają się silnej presji na obniżenie cen produktów i usług, ale coraz rzadziej będą się jej poddawać. Szansę na rozwój widzą w konsekwentnym inwestowaniu w rozbudowę oferty, bardziej innowacyjne sposoby działania i coraz częściej w inwestowanie w nowych pracowników. To wnioski z badania Instytutu Badań i Analiz OSB oraz portalu Firmy.net.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P jQuery.ajax({type:'POST',dataType:'html',success:function(data, textStatus){jQuery('#div_update').html(data);},url:'/home/page'})