agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Firma Epson prezentuje nowy projektor WXGA

Firma Epson prezentuje nowy projektor WXGA

SPRZĘT RTV / Projektory / 2018-02-06 10:20:00

Firma Epson wprowadziła na rynek serię LightScene EV-100 — nowy typ projektorów, który poszerza ofertę firmy w kategorii rozwiązań wizualnych i oświetlenia. Dzięki eleganckiej konstrukcji dostępnej w wersji czarnej lub białej, która z założenia ma się komponować z każdym tłem, model WXGA EV-100 o jasności 2000 lumenów może służyć zarówno jako projektor, jak i oświetlenie punktowe skupające uwagę widzów na temacie przekazu.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Dyskretna konstrukcja modelu LightScene EV-100 idealnie sprawdza się w ekskluzywnych środowiskach z branży wizualnej, takich jak handlowe sale pokazowe, wystawy w witrynach sklepowych, wystawy w muzeach i instalacje artystyczne, gdzie kluczowe znaczenie ma schludny, minimalistyczny wygląd. Projektor może służyć do prezentowania informacji, wyświetlania wideo, projekcji ruchomych wzorów, a nawet do projekcji obrazów metodą mappingu na niewielkich przedmiotach.

„LightScene EV-100 to dla firmy Epson pierwszy krok w kierunku całkiem nowych projektorów, a także świetne uzupełnienie naszej oferty laserowych rozwiązań wizualnych. Jestem bardzo zadowolony z konstrukcji, która jest stylowa i dyskretna, z zachowaniem wydajności, uniwersalności i niezawodności urządzenia” - mówi Jakub Łapiński, Business Account Manager w Epson.

Elastyczna technologia laserowa firmy Epson zapewnia modelowi EV-100 ogromną różnorodność opcji montażu — możliwa jest projekcja pod każdym kątem, montaż pod sufitem, ustawienie na podłodze oraz przyczepienie do listwy oświetleniowej¹ — wszystko to bez konieczności prowadzenia specjalistycznej instalacji lub konfiguracji. Model obsługuje również projekcję w orientacji pionowej, a przy użyciu wielu urządzeń można zastosować na większych wyświetlaczach technikę łączenia krawędzi.

Model LightScene EV-100 jest dostarczany z oprogramowaniem Epson Projector Content Manager, które umożliwia łatwe ładowanie jednej lub wielu list odtwarzania na karcie SD oraz zmianę list za pomocą pilota, bez potrzeby używania komputera. Oprogramowanie pozwala także na dodawanie efektów warstwowych, takich jak filtry koloru i kształtu, w celu tworzenia obrazów odchylonych lub o nieregularnym kształcie. Możliwe jest również tworzenie i edytowanie list odtwarzania, harmonogramów i filtrów niestandardowych.

Tak jak wszystkie projektory laserowe firmy Epson, model EV-100 wyróżnia się niezawodnością typu „zainstaluj i zapomnij” oraz szczelną, bezfiltrową konstrukcją zwiększającą odporność na kurz. Epson udziela 5-letniej gwarancji na 20 000 godzin eksploatacji.

Model LightScene EV-100 będzie dostępny w sprzedaży od czerwca 2018 roku.

źródło: epson/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe