agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Firma Sony wprowadza do oferty nowy zestaw muzyczny o dużej mocy

Firma Sony wprowadza do oferty nowy zestaw muzyczny o dużej mocy

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2017-08-31 13:56:15

Zestaw audio o dużej mocy Sony MHC-V90DW to urządzenie potężne — pod względem wielkości, jakości, możliwości, oświetlenia i brzmienia. Ma nawet własną, japońską nazwę „MUTEKI”, która oznacza „poruszający dźwięk” i „potężny wygląd”. Stylistyka potężnej wieży sprawia, że to źródło muzyki doskonale widać i słychać — tym bardziej że wspaniały dźwięk można uzupełnić imponującym oświetleniem głośnika. Urządzenie ma aż 170 cm wysokości. Nie sposób nie zwrócić na nie uwagi.

Zestaw V90DW wyposażony jest w rozwiązanie o nazwie Spread Sound Generator: obudowę z otwartym tyłem, która rozszerza kąt emisji i zasięg dźwięku. W tym samym celu z przodu urządzenia zamontowane są jednostki tonów średnich i wysokich rozchylone zewnątrz pod kątem 20°. Reprodukcję dźwięku optymalizuje ponadto tubowa konstrukcja głośników.

Ulubiony klub w domowym salonie

Zestaw V90DW ma wbudowany Chromecast i współpracuje z serwisem muzycznym Spotify. Panel dotykowy służący do jego obsługi jest teraz jeszcze lepszy: dzięki podświetleniu znakomicie ułatwia wybieranie funkcji po ciemku. W transportowaniu i ustawianiu urządzenia pomagają natomiast wbudowane kółka.

Prawdziwymi gwiazdami wieczoru będą światła w głośnikach i wielobarwne oświetlenie, pulsujące i zmieniające kolory w rytm muzyki. Dzięki nim olbrzymia kolumna głośnikowa rozjaśnia otoczenie przez całą noc.

Użytkownicy aplikacji mobilnych Sony | Music Centre i Fiestable mogą bezprzewodowo (przez Wi-Fi) połączyć zestaw V90DW z maksymalnie 10 kompatybilnymi głośnikami, uzyskując wszechogarniający dźwięk z wielu źródeł. Zestaw MHC-V90DW może też bezprzewodowo współpracować z wprowadzonym wcześniej modelem MHC-V77DW.

Kto ma w sobie żyłkę didżeja, może rozwijać talent przy użyciu wielu funkcji przeznaczonych specjalnie na zabawy. Po nawiązaniu połączenia z aplikacji Sony | Music Centre i Fiestable możliwe jest zmienianie ustawień efektów świetlnych, eksperymentowanie z efektami DJ i samplerem oraz obsługa podstawowych funkcji urządzenia. System obsługi gestami pozwala sterować tymi funkcjami ruchami ręki — co dodatkowo ułatwia rozkręcenie zabawy.

źródło: sony/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe