agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Firma Whirlpool Corporation staje się pierwszym producentem urządzeń, który wykorzystuje funkcjonalność Apple Watch

Firma Whirlpool Corporation staje się pierwszym producentem urządzeń, który wykorzystuje funkcjonalność Apple Watch

GSM / Akcesoria GSM / 2018-01-10 13:22:58

Firma Whirlpool Corporation przenosi funkcjonalność inteligentnych urządzeń domowych na nowy poziom, dzięki Apple Watch. Na początku 2018 roku zostanie wdrożone udogodnienie pozwalające konsumentom na zdalne komunikowanie się z piekarnikami, pralkami i suszarkami za pośrednictwem tego smartwatcha. Jest to pierwsza współpraca producenta sprzętów AGD z Apple Watch, zakładająca wykorzystanie dostępnych dzięki temu rozwiązań i możliwości.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

„Wprowadzanie intuicyjnej technologii i funkcjonalności do kategorii urządzeń, które pomagają wyeliminować problemy związane z wykonywaniem domowych obowiązków jest jednym z naszych głównych celów, ponieważ zależy nam na wprowadzaniu innowacji w zakresie inteligentnego domu” - powiedział Brett Dibkey, wiceprezes marki i strategii Whirlpool Corporation w Ameryce Północnej - „Nasi konsumenci są wymagający i oczekują, że ich urządzenia będą działać mądrzej, a nie w coraz bardziej skomplikowany sposób. Dzięki nowej współpracy z Apple zwiększamy możliwości użytkowników w zakresie interakcji z ich urządzeniami w nowy i wygodny sposób”.

Kompatybilność z Apple Watch zostanie w 2018 roku wprowadzona i połączona z ponad 20 urządzeniami marki Whirlpool.

Użytkownicy, za pomocą aplikacji Whirlpool na Apple Watch, będą mieli szansę zdalnie komunikować się ze swoimi sprzętami domowymi na kilka różnych sposobów*:

  • Piekarnik: konsumenci będą mogli monitorować obecny status pracy piekarnika, a także kontrolować ustawienia w trakcie trwania całego procesu pieczenia;

  • Pralka: oprócz aktualizacji statusu użytkownicy będą mieli szansę kontrolować opcje prania, nawet w trakcie trwania cyklu. Klienci otrzymają możliwość dostosowywania cyklu na bieżąco za pośrednictwem swojego zegarka Apple Watch (niezależnie od tego, czy jest to standardowe pranie, czy pranie jasnych i delikatnych tkanin);

  • Suszarka: użytkownicy będą mogli sprawdzić czy cykl już się rozpoczął, a także kontrolować go w trakcie, otrzymując także informację ile czasu pozostało do jego zakończenia.

Współpraca z Apple Watch to kolejny dowód zaangażowania firmy Whirlpool Corporation w innowacyjne rozwiązania. Dzięki rozbudowanej komunikacji zdalnej z urządzeniami gospodarstwa domowego, konsumenci będą mogli personalizować interakcje ze sprzętami AGD i dbać dzięki temu o swoje rodziny mądrzej, szybciej i lepiej.

*Urządzenie musi być ustawione na możliwość zdalnego połączenia. Wymagana jest także sieć WiFi i aplikacja. Funkcje mogą ulec zmianie. Szczegółowe informacje i oświadczenie o ochronie prywatności można znaleźć na stronie whirlpool.com/connect.

źródło: whirlpool/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe