agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Funkcjonalność od A do Z

Funkcjonalność od A do Z

DUŻE AGD / Zmywarki / 2019-05-22 16:23:48

Zelmer to jedna z najbardziej kultowych marek w Polsce, ale nie każdy wie, że od 2014 r. posiada w swoim portfolio urządzenia dużego AGD. W ofercie marki znajdują się m.in. zmywarki, piekarniki, płyty czy pralki.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

W kategorii zmywarek, marka Zelmer stawia przede wszystkim na prostotę, funkcjonalność i wygodę użytkowania. Te wartości widać w ofercie. Modele przeznaczone pod zabudowę kuchenną 60 cm i te wolnostojące 45 cm sprawdzą się w każdym mieszkaniu – i tym małym, i tym dużym. Połowa załadunku, tryb Eco 50, wysokie klasy efektywności energetycznej i stosunkowo niskie zużycie wody (nieprzekraczające 12l na cykl) świadczą o tym, że urządzenia dbają o ekonomię i domowy budżet. W nowej zmywarce wolnostojącej (model ZED25A40EU) zastosowano ciekawe udogodnienie - uchwyt do mycia długich noży w górnym koszu, dzięki któremu ostrza będą bezpiecznie znajdować się w jednym, przystosowanym do tego miejscu.

P jak Piekarniki i Płyty

Rożne rodzaje grzania, wyświetlacz LED, szybkie nagrzewanie czy chłodny front 50°C to parametry, które uchodzą za standard, jeśli chodzi o piekarniki marki Zelmer. Model ZH10M41X0 o poszerzonych funkcjonalnościach wyposażono go w prowadnice teleskopowe na jednym poziomie, dzięki którym pieczenie stanie się łatwiejsze i wygodniejsze. Blacha, nawet maksymalnie wysunięta, zachowa swój poziom, dzięki czemu można mieć pewność, że postawione na niej naczynia nie zsuną się i nie poparzą nam rąk. Dodatkowo piekarnik posiada chowane pokrętła, które nie tylko ładnie wyglądają, ale stanowią idealne rozwiązanie dla osób, posiadających małe dzieci. Poza tym pozwalają utrzymać panel sterowania w czystości.

W ofercie marki Zelmer znajdziemy klasyczne modele płyt gazowych. W zależności od preferencji możemy wybrać pomiędzy dwuczęściowym, emaliowanym rusztem lub czterema pojedynczymi rusztami żeliwnymi. Cztery mocne palniki posiadają wygodne pokrętła, które umożliwiają sterowane od boku. Płyty mają swoje wersje kolorystyczne. Ci, którzy gustują w tradycji z pewnością wybiorą klasyczną stal szlachetną, która znajdzie zastosowanie w każdej przestrzeni. Drugi model z czarnego, hartowanego szkła będzie idealnie komponował się z ciemnymi wnętrzami lub takimi, które zaaranżowane są w oparciu o silny kontrast np. biało-czarne kuchnie.

Bez względu na kategorię wszystkie produkty sygnowane logo Zelmer cechuje funkcjonalność, solidne wykonanie i niezawodność. To credo przyświeca marce od lat i na stałe zostało wpisane do jej znaku towarowego. Zelmer. Niezawodnie.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe