agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Funkcjonalny komputer All-in-One z 23-calowym ekranem Full HD

Funkcjonalny komputer All-in-One z 23-calowym ekranem Full HD

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Komputery All-In-One / 2013-07-23 15:14:00

W sierpniu br. do polskich sklepów trafi nowa propozycja firmy ASUS w segmencie komputerów All-in-One - model ET2311. Na jego pokładzie znajdziemy procesor Intel Core 4-tej generacji i kartę graficzną NVIDIA GeForce. Dzięki stylowej, oszczędzającej miejsce konstrukcji będzie on doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć w domu silny komputer z ekranem większym niż notebook, jak również dla profesjonalistów, którzy potrzebują wydajnego urządzenia zajmującego niewiele miejsca.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Realistyczny obraz i dźwięk

ASUS ET2311 All-in-One PC posiada 23-calowy ekran szerokokątny o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080). Technologia IPS zapewnia żywy obraz, precyzyjne odwzorowanie kolorów oraz 178- stopniowy kąt widzenia. Ułatwia to korzystanie z komputera w kilka osób np. podczas wspólnego grania czy przeglądania zdjęć. Model ten dostępny będzie w wersji z 5-punktowym monitorem dotykowym, z którym szybko i wygodnie użytkownik będzie mógł korzystać z systemu Windows 8. Dzięki portom HDMI ET2311 sprawdzi się jako ekran Full HD dla odtwarzaczy Blu-ray i konsoli gier, a podłączony do telewizora HDTV, umożliwi korzystanie z rozrywki na dodatkowym ekranie. Porty USB 3.0 obsługują poszerzające się wciąż grono szybkich urządzeń peryferyjnych i dysków zewnętrznych. W nowym AiO zadbano nie tylko o wysoką jakość obrazu, ale również i dźwięku. Technologia ASUS SonicMaster Premium łączy w sobie wysokiej jakości sprzęt audio z potężnymi, wewnętrznymi głośnikami stereofonicznymi, a opcjonalny subwoofer zapewnia silne brzmienie basu.

Wysoka wydajność z technologią nowej generacji

Komputer jest zasilany nowym procesorem Intel® Core™ i5 4-tej generacji, który charakteryzuje się bardzo dobrym multitaskingiem i wydajnością energetyczną. W ofercie znajdzie się konfiguracja z potężną dyskretną kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GT 740M. Dostępne będą także modele z dyskami twardymi o pojemności do 3TB lub z dyskiem SSD 128GB i dyskiem twardym 1TB. Moduł Wi-Fi w standardzie 802.11ac zapewnia szybkie, bezprzewodowe przesyłanie danych oraz płynne strumieniowanie filmów HD. Przy bezprzewodowej przepustowości do 867Mbit/s, jest on niemal 16 razy szybszy, niż 802.11g i 3 razy szybszy, niż 802.11n.

Funkcje i oprogramowanie firmy ASUS sprzyjają codziennej pracy

W urządzeniu nie zapomniano o charakterystycznych dla firmy ASUS technologiach i aplikacjach:

  • Ai Charger II przyspiesza ładowanie urządzeń poprzez port USB. Smartfony i tablety ładują się prawie dwa razy szybciej, nawet kiedy ET2311 jest wyłączony.
  • ASUS Launcher usprawnia uruchamianie często używanych aplikacji.
  • MusicMaker umożliwia komponowanie muzyki.
  • Video Easy służy do profesjonalnej obróbki filmów.

Użytkownicy otrzymują również darmowy dostęp do 32GB miejsca na ASUS WebStorage przez trzy lata. Mogą dzięki temu bardzo łatwo synchronizować i udostępniać pliki w chmurze.

źródło: asus/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe