agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Futurystyczny design i najnowsza technologia nowego wyciągu przyściennego Miele

Futurystyczny design i najnowsza technologia nowego wyciągu przyściennego Miele

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2016-05-13 15:00:00

Prawdziwa perła - tak można powiedzieć o nowym wyciągu Miele DA 6996 W Pearl. Nie dość, że producent zastosował w nim najnowsze rozwiązania technologiczne, że urządzenie samo komunikuje się z płytą grzewczą, to przede wszystkim przyciąga wzrok futurystycznym designem i ma wpływ na nastrój panujący w pomieszczeniu dzięki regulowanemu oświetleniu.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wyciąg zrobiony jest z uwypuklonego, hartowanego białego szkła - tym samym dopasowuje się do urządzeń do zabudowy Miele w kolorze BrilliantWhite. Futurystyczny design urządzenia podkreśla jego klimatyczne, regulowane oświetlenie. Gdy jest włączone - wówczas Pearl staje się centralnym miejscem w kuchni. Dzięki niemu można podświetlić sam wyciąg, jak i wyciąg wraz z płytą, co pozwala stworzyć w kuchni wyjątkowy klimat.

Charakterystyczny skośny kształt wyciągu jest przyjazny szczególnie dla wysokich osób. Daje im więcej przestrzeni nad głową i pozwala na aktywny udział w gotowaniu. W urządzeniu warto zwrócić jednak uwagę nie tylko na design, ale i na rozwiązania technologiczne. Silnik Eco (na prąd stały) firmy Miele ma jest niezwykle wydajny będąc jednocześnie energooszczędnym. Oświetlenie LED również charakteryzuje niski pobór energii. W rezultacie Pearl osiąga klasę efektywności energetycznej A+, najwyższą przyznawaną wyciągom kuchennym.

DA 6996 W Pearl działa także bardzo cicho. Jest przystosowany do pracy zarówno w obiegu otwartym jak i zamkniętym.

Model Pearl wyposażono w system Miele Con@ctivity 2.0: podczas gdy użytkownik skupia się na gotowaniu, wyciąg automatycznie dopasowuje swoją moc do działań podejmowanych na płycie grzewczej. Tym samym zapewnia optymalne usuwanie oparów i zapachów przy jednoczesnej oszczędności energii. Płyta indukcyjna przekazuje swoje ustawienia do wyciągu technologią radiową. Instalacja Con@ctivity 2.0 jest bardzo łatwa i ogranicza się do umieszczenia specjalnego modułu w płycie grzewczej.

Wyciąg Pearl cieszył się ogromnym zainteresowaniem podczas targów Eurocucina w Mediolanie. Nic dziwnego - to urządzenie dopracowane pod każdym względem, urzekające efektownym, funkcjonalnym designem oraz energooszczędnymi rozwiązaniami.

źródło: miele/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe