agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Garmin® Camper 660 LMT-D  Kamper to styl życia

Garmin® Camper 660 LMT-D Kamper to styl życia

GPS / 2015-06-30 14:44:00

Nawigację satelitarną Garmin Camper 660 LMT-D stworzono z myślą o kierowcach samochodów kempingowych. Wyposażona została w czytelny 6-calowy wyświetlacz i pakiet przydatnych funkcji. Planuje trasy z uwzględnieniem takich parametrów jak wysokość i ciężar kampera oraz przyczepy kempingowej.

Fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy zawierają ostrzeżenia dotyczące m.in. wysokości mostów, ograniczeń ciężaru oraz ostrych zakrętów. Nawigacja Camper 660 LMT-D posiada obszerny katalog ponad 9000 kempingów (ACSI) zlokalizowanych na terenie Europy wraz ze szczegółowymi informacjami o cenach oraz godzinach otwarcia. Umożliwia to łatwe wyszukiwanie miejsc na podstawie preferencji, takich jak bieżąca woda czy dostęp do Internetu.

Bezpieczeństwo i komfort jazdy

Bezpieczeństwo i wygoda odgrywają ważną rolę w zestawie oferowanych funkcji. Nowy profil wysokości wyświetla informacje o stopniu nachylenia terenu, ułatwiając kierowcy zachowanie niezbędnej ostrożności. Nawigacją można sterować za pomocą komunikatów głosowych. Camper 660 LMT-D łączy się przez Bluetooth® z telefonem i pełni funkcję zestawu głośnomówiącego2. Jazdę znacznie ułatwiają wypowiadane wskazówki Garmin Real Directions™. Prowadzą niczym znajomy wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne i sygnalizację świetlną. Ręce można trzymać bezpiecznie na kierownicy.

Jeszcze łatwiejsza nawigacja

Funkcja Easy Route Shaping pozwala użytkownikom kamperów i przyczep kempingowych w łatwy sposób zmieniać swoją trasę tak, aby przebiegała ona przez preferowane drogi lub miasta. Natomiast Up Ahead wyświetla obok mapy informacje o różnych pobliskich miejscach, takich jak stacje benzynowe, parkingi i kempingi. PhotoReal Junction View ukazuje realistyczny obraz zjazdu, z zachowaniem szczegółów i kolorów, a Bird's Eye zapewnia szczegółowy widok skrzyżowań z góry. Funkcja aktywnego asystenta pasa ruchu (Active Lane Guidance) wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, wykorzystując komunikaty głosowe oraz strzałki o wyrazistych kolorach.

Najświeższe komunikaty

Smartphone Link3, to bezpłatna aplikacja mobilna, która łączy urządzenie Camper 660 LMT-D z telefonem iPhone® lub smartfonem z systemem Android™. Aplikacja zapewnia dostęp do usług Garmin Live, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o pogodzie czy ruchu drogowym, dostępnych bezpłatnie i w ramach subskrypcji. Korzystając z aplikacji Smartphone Link możesz również zalogować się w usłudze Foursquare® i uzyskać dostęp do pełnych informacji zawierających komentarze, ceny, godziny otwarcia popularnych punktów, takich jak restauracje i sklepy.

[[[zdjecie,18008,duze]]]

Dostarczana ze szczegółowymi mapami Europy, bezterminową darmową subskrypcją komunikatów drogowych4 i aktualizacjami map5, nawigacja Camper 660 LMT-D zaspokaja wyjątkowe wymagania klientów, dla których kamper to styl życia. Nawigacja Camper 660 LMT-D jest kompatybilna z bezprzewodową kamerą cofania Garmin BC 30.

źrodło: garmin/agdrtv24.pl

 

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik
agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe