agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Generacja Miele 7000

Generacja Miele 7000

DUŻE AGD / Piekarniki / 2019-05-10 14:24:52

Generacja 7000 to największa premiera w 120-letniej historii firmy Miele. Rewolucja w ofercie urządzeń kuchennych obejmuje wszystkie grupy produktów. Cztery nowe linie wzornicze stanowią inspirację dla każdego stylu we wnętrzach. Innowacyjne, unikatowe na rynku rozwiązania technologiczne znajdziemy w każdej kategorii urządzeń.​

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Jaki styl w kuchni lubisz najbardziej? Cztery linie wzornicze urządzeń Generacji 7000 pozwalają na niemal nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni kuchennej. Linia PureLine to kwintesencja nowoczesności: połączenie stali i szklanego frontu w czerni obsydian. Wzrok przyciągają stalowa pozioma listwa w górnej części urządzenia i wyrazisty, ergonomiczny uchwyt ze stali szlachetnej. W zestawieniu kilku urządzeń obok siebie poziomy stalowy pas staje się charakterystycznym, niezwykle eleganckim akcentem w kuchni.

Urządzenia VitroLine harmonijnie współgrają zarówno z nowoczesną, jak i bardziej klasyczną zabudową kuchenną. Występujące w kolorach ObsidianBlack, BrillantWhite oraz GraphitGrey łatwo wtapiają się w otoczenie, a uchwyt w kolorze frontu staje się niemal niewidoczny. Dla zwolenników minimalizmu idealnym rozwiązaniem będą z kolei bezuchwytowe urządzenia z linii ArtLine dostępne w trzech analogicznych kolorach. W linii ContourLine dominująca jest wyraźna stalowa rama na froncie urządzeń. To rozwiązanie bardziej klasyczne, jeśli chodzi o design. Szlachetna stal zdecydowanie odcina się od frontów mebli  i nadaje wnętrzu profesjonalny charakter.

Nowoczesne systemy sterowania: pełny komfort obsługi

Generacja 7000 ułatwia pracę w kuchni w naturalny sposób prowadząc Cię przez proces gotowania. Obsługa urządzeń jest bardzo intuicyjna, a poszczególne funkcjonalności na wyświetlaczach znajdziesz zawsze dokładnie w tym samym miejscu we wszystkich urządzeniach danej kategorii. W urządzeniach nowej generacji znalazło się sterowanie DirectSensor S, Direct Sensor orazMTouch. Zastosowany w linii Prestige MTouch wygląda teraz jeszcze nowocześniej – funkcje są pogrupowane, a wyświetlacz jest bardzo czytelny. Dodatkowo bardziej intuicyjną obsługę zapewni dostępne wyłącznie w Miele menu Roll down (menu rozwijane).

Funkcja MotionReact – dostępna w piekarnikach Miele – to kolejne usprawnienie codziennej pracy  w kuchni. W chwili, gdy zbliżasz się do urządzenia aktywizuje się wyświetlacz. Panel obsługi staje się gotowy do działania, ekran menu włącza się automatycznie bez konieczności włączenia manualnego.

  • Innowacje Miele dla perfekcyjnych rezultatów

Większość urządzeń Miele nowej generacji można łączyć w sieć i sterować nimi za pomocą WiFi. Połączenie z aplikacją Miele@mobile pozwala korzystać z wielu dodatkowych funkcji. Chcesz zobaczyć postępy w pieczeniu nie ruszając się z kanapy? Funkcja FoodView pozwoli obserwować stan i efekty pieczenia na urządzeniu mobilnym dzięki kamerze umieszczonej w środku komory piekarnika. Obraz w wysokiej rozdzielczości HD trafia na Twój tablet lub telefon co 30 sekund. W razie potrzeby możesz od razu, na odległość, zmienić parametry pieczenia.

Z piekarnikiem Miele nowej generacji nie musisz obawiać się, że wysuszysz czy nadmiernie wypieczesz potrawę. Dzięki funkcji TasteControl drzwi urządzenia automatycznie uchylają się na 3 cm, a wentylator tłoczy na zewnątrz gorące powietrze. W ten sposób wnętrze piekarnika można w 5 minut schłodzić nawet o 100°C – zaraz po zakończeniu pieczenia lub w każdej chwili na Twoje polecenie. Nie musisz nawet ruszać się z miejsca!

Urządzenie do gotowania na parze pomoże Ci dobrać pasujące do siebie elementy potrawy, które mają podobny czas przygotowywania. Dzięki funkcji Mix&Match możesz też jednocześnie przygotować nawet 3 składniki tworzące jedno danie.

Ekspresy do zabudowy Generacji 7000 to prawdziwa rewolucja i unikatowe rozwiązania. Pracują niezwykle cicho – to zmiana, którą można odczuć już przy pierwszej porcji kawy. Miłośnicy różnych rodzajów kawy lub różniący się gustami domownicy docenią funkcję CoffeeSelect - możliwość wyboru różnych ziaren z trzech pojemników. AromaticSystemFresh sprawi, że kawa będzie zaparzona za każdym razem ze świeżo zmielonych ziaren, a w zaparzaczu nigdy nie pozostaną resztki wcześniej zmielonej kawy. Tryb Performance pozwoli jednym ruchem wybrać jeden z czterech sposobów działania ekspresu w zależności od okoliczności lub preferencji użytkownika. Funkcja Coffee & Teaudowadnia, że ekspres do kawy może być także ekspertem w parzeniu herbaty, dostosowując do odpowiednich gatunków liści temperaturę wody i czas parzenia. Dzięki rewolucyjnym funkcjomAutoDescale i AutoClean nie musisz już ręcznie odkamieniać i czyścić ekspresu. Wystarczy wybrać odpowiedni moment, a ekspres odkamieni się sam i samodzielnie oczyści przewody na mleko oraz zaparzacz.

Nowe płyty indukcyjne Miele dają użytkownikom ogromną elastyczność, a jednocześnie zapewniają wsparcie w procesie gotowania posiłków. Nie musisz już dobierać garnka czy patelni do wielkości pola grzewczego. Płyty bezpolowe to swoboda i wygoda użytkowania bez względu na wielkość i kształt naczyń. Wskaźnik pomocy w pozycjonowaniu naczyń pomoże Ci odpowiednio ustawić je na płycie,  a dzięki elektronice płyta sama rozpozna miejsce ustawienia garnka i wyświetli właściwy rząd cyfr do sterowania. W dodatku przesuwanie garnków po płycie nigdy nie było tak ciche! Unikatowa funkcjaSilentMove zmniejsza odgłosy powstające przy przesuwaniu dzięki specjalnemu nadrukowi na płycie.

Zmywarki 7000 to milowy krok w rozwoju technologii zmywania naczyń. Opatentowane przez Miele innowacyjne rozwiązanie zapewnia perfekcyjne dozowanie detergentu i idealne efekty mycia. Detergent jest zamknięty w dysku PowerDisk, który wkładasz do komory AutoDos, umieszczonej na wewnętrznej części drzwiczek. System sam dozuje odpowiednią ilość detergentu w zależności od wybranego programu. Zawartość dysku wystarcza przeciętnie na 20 cykli mycia w programie ECO. Zmywarkę możesz włączać i kontrolować zdalnie za pomocą urządzeń mobilnych, więc jedyne, co musisz zrobić, to włożyć do zmywarki brudne i wyjąć lśniąco czyste naczynia.

W urządzeniach Miele Generacji 7000 każda potrawa wygląda naturalnie. Przyjazna dla środowiska, energooszczędna technologia LED zapewnia optymalne i równomierne oświetlenie wnętrza każdego urządzenia.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe