agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Genius - Nowości na CES 2011

Genius - Nowości na CES 2011

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Kamery / 2011-01-17 16:09:00

Na zakończonych niedawno największych targach elektroniki użytkowej CES 2011 w Las Vegas, Genius przedstawił wiele nowych produktów. Wśród nich są kamera HD, tablet opracowany z myślą o kilkuletnich dzieciach i stylowa klawiatura do iPadów.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Genius zaprezentował zarówno produkty z cieszących się uznaniem serii, jak i zupełne nowości, m.in.: kamery G-Shot HD580T i FaceCam 1050 HD, przeznaczony dla dzieci tablet Kids Designer, odtwarzacz MP3 z wbudowanym głośnikiem SP-i300 oraz dwie myszki. Użytkowników iPada zainteresują z kolei bezprzewodowa klawiatura Bluetooth Keyboard i etui GS-i900. Pierwsza z nowych kamer to G-Shot HD580T. Oferuje ona zapis obrazu w jakości Full HD z 4-krotnym cyfrowym zbliżeniem, 3-calowy dotykowy wyświetlacz i lampę LED na wypadek słabego oświetlenia. Z kolei FaceCam 1050 to kamera internetowa o rozdzielczości 720 HD umożliwiająca nagrywanie w 3D oraz publikację wideo na Facebooku i Youtube przy pomocy zaledwie jednego klawisza.

[[[zdjecie,1382,lewa]]] Genius przewidział także coś dla najmłodszych. Kids Designer to tablet dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Dzięki zestawowi specjalnie opracowanych różnorodnych gier, nie tylko dostarcza on rozrywkę, ale także pomaga rozwijać umiejętności plastyczne i matematyczne. Przenośny odtwarzacz SP-i300 docenią z kolei osoby pragnące cieszyć się muzyką bez ograniczeń typowych dla słuchawek. Urządzenie posiada wbudowany głośnik i jest uniwersalne, gdyż wyposażono je zarówno w łącze USB, jak i standardowe gniazdo jack 3,5 mm.

Na targach CES 2011 Genius zaprezentował także dwie nowe myszki działające z rozdzielczością do 1200 DPI. Pen Mouse to niecodzienne bezprzewodowe urządzenie w kształcie pióra, które wzbogacono o rozwiązania ułatwiające szybkie przewijanie dokumentów. Navigator 905 Vogue to natomiast elegancka myszka wyposażona w technologię BlueEye, która pozwala na pracę na niemal każdej powierzchni. W zestawie z nią znajduje się miniaturowy zaczep Stick-N-Go służący przyczepieniu myszki do notebooka. Firma Genius przewidziała także dwie stylowe nowości dla użytkowników iPada. Bluetooth Keyboard to ultracienka, ozdobiona skórą klawiatura charakteryzująca się minimalnym poborem energii. Idealnie komponuje się z nią etui GS-i900 chroniące tablet przed kurzem i zarysowaniami.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe