agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Gigabyte - akcesoria audio zaprezentowane na COMPUTEX 2013

Gigabyte - akcesoria audio zaprezentowane na COMPUTEX 2013

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Akcesoria / 2013-06-06 18:08:00

GIGABYTE na trwających od wtorku targach Computex 2013 zaprezentował urządzenia audio przeznaczone do użytku codziennego. Na stoisku firmowym można zapoznać się z produktami już dostępnymi w sprzedaży jak i najnowszymi propozycjami GIGABYTE. Z nowości zaprezentowane zostały niezwykłe głośniki S3000 z interfejsem USB 3.0 oraz ultralekkie słuchawki nauszne FLY.

S3000 - niewielkie głośniki z dużym potencjałem

[[[zdjecie,11038,prawa]]] To co zwraca uwagę przy pierwszym kontakcie z głośnikami S3000, to wyjątkowy design, biała obudowa oraz panel dotykowy. Bliższe zapoznanie się z najnowszą konstrukcją GIGABYTE ujawnia kolejne, nowatorskie rozwiązanie - zasilanie bezpośrednio z portu USB w standardzie 3.0. Pozwala to, w porównaniu do tradycyjnych głośników z interfejsem USB 2.0, na uzyskanie znacznie wyższej mocy, a co za tym idzie i potężniejszego brzmienia. S300 pomimo niewielkich gabarytów zaskakują wyjątkowo czystym i mocnym dźwiękiem. Dodatkowo komfortową i bezproblemową obsługę głośników zapewnia panel dotykowy umieszczony w górnej części obudowy jednej z kolumienek. Produkt GIGABYTE oferuje również pełne wsparcie dla standardu plug & play, dzięki czemu instalacja głośników jest szybka i prosta.

Ultralekkie słuchawki FLY

[[[zdjecie,11036,prawa]]] Oferta GIGABYTE została rozszerzona o ultralekkie słuchawki nauszne FLY. Model ten wyróżnia się oryginalną stylistyką, wagą wynoszącą 79 gram oraz dobrym brzmieniem. Podstawą słuchawek FLY są wysokiej klasy przetworniki o średnicy 40 mm, do budowy których wykorzystano magnesy neodymowe. Konstrukcja taka gwarantuje reprodukcję dobrej jakości dźwięku oraz znacznie obniża wagę kompletnych słuchawek. Ponadto bardzo dobrą jakość odtwarzanej muzyki uwydatniają idealnie dopasowane nauszniki, wykonane z miękkiej skóry, które oprócz skutecznej izolacji akustycznej zapewniają wysoki komfort użytkowania. Całości dopełnia smukły i bardzo wytrzymały pałąk, który oferuje szerokie opcje regulacji. Ze słuchawkami FLY poznasz prawdziwe brzmienie muzyki.

źródło: gigabyte/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe