agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Gładkie i idealnie ułożone włosy dzięki Rowenta Brush Activ Nano Smart

Gładkie i idealnie ułożone włosy dzięki Rowenta Brush Activ Nano Smart

ZDROWIE I URODA / Suszarki do włosów / 2015-02-27 11:55:00

Piękne włosy jak po wyjściu od fryzjera w każdej sytuacji? To możliwe - z nową szczotką obrotową Rowenta Brush Activ Nano Smart szybko wysuszysz i jednocześnie wyczarujesz perfekcyjną fryzurę w domowym zaciszu. Innowacyjna konstrukcja szczotki sprawia, że ciepło jest równomiernie rozprowadzane na całej powierzchni włosów, dzięki czemu w kilka chwil stworzysz trwałą, gładką i naturalnie wyglądającą stylizację bez potrzeby użycia dodatkowych kosmetyków.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Nowa szczotka obrotowa Rowenta Brush Activ Nano Smart CF9421 jednocześnie suszy i modeluje włosy, gwarantując doskonale wystylizowaną fryzurę. Z pewnością zaskoczy Cię jej wielkość - jest kompaktowa i wygodnie leży w dłoni, więc bez problemu poradzisz sobie z manewrowaniem nią. Dzięki dwóm wymiennym szczotkom (3 i 5 cm) automatycznie obracającym się w dwóch kierunkach oraz specjalnemu kształtowi włosia z łatwością i bez ryzyka plątania nawiniesz pasma włosów na szczotkę. Otwory w szczotkach mają nowy kształt, przez co powietrze jeszcze szybciej wydostaje się na zewnątrz, co znacznie skraca czas suszenia i stylizacji. Szybkość modelowania zwiększa również innowacyjna konstrukcja szczotki, która równomiernie rozprowadza ciepło na całej powierzchni. Z kolei regulator prędkości obrotu szczotek i siły nawiewu pozwoli Ci dopasować parametry do Twojej długości i gęstości włosów. Dzięki powłoce ceramicznej i funkcji jonizacji łuski włosów są dodatkowo zabezpieczone przed puszeniem i przesuszeniem, stają się miłe w dotyku i lśniące oraz nie elektryzują się.

Do wyboru masz dwa poziomy ustawienia temperatury powietrza, co pozwala na uzyskanie szybkiego i profesjonalnego, pożądanego efektu - od gładkich fryzur do modnych w tym sezonie naturalnych fal. Ponadto szczotka jest wyposażona w nadmuch zimnego powietrza, który użyty w ostatniej fazie suszenia nada Twojej fryzurze kształt i zapewni długotrwały efekt. Rowenta Brush Activ Nano Smart ma obrotowy przewód i kompaktowe rozmiary, przez co jest lżejsza i bardziej poręczna niż klasyczna suszarka ze szczotką, a używanie jej jest maksymalnie komfortowe. Zestaw zawiera również osłonki ochronne na szczotki, co pozwala na wygodny transport szczotki obrotowej w torbie w czasie podczas podróży.

źródło: rowenta/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe