agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
GOCLEVER EYE - miej bliskich na oku

GOCLEVER EYE - miej bliskich na oku

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Kamery / 2015-05-18 16:16:00

Do rodziny produktów Goclever dołącza pierwszy produkt w kategorii SMART DOM - kamera IP Goclever Eye przeznaczona do monitorowania wnętrz na żywo. Eye wyposażona jest w matrycę zapewniającą obraz w jakości HD, a także mikrofon, głośnik, filtr podczerwieni i obrotowy obiektyw umożliwiający zdalną obserwację i sterowanie w każdych niemal warunkach z poziomu komputera, smartfona czy tabletu - niezależnie od tego, gdzie znajduje się użytkownik.

Goclever Eye to kamera IP Wi-Fi przeznaczona dla osób, które potrzebują wygodnego rozwiązania do monitorowania mieszkania czy biura. Niezależnie od tego, czy posłuży jako wirtualna niania czy nocny strażnik, dzięki ruchomemu obiektywowi o zakresie regulacji 355 stopni w poziomie i 80 stopni w pionie nie umknie jej żaden szczegół. Prosta instalacja z użyciem kodu QR umożliwia szybką konfigurację kamery ze smartfonem i podgląd z każdego miejsca. Kontrolę rodzicielską ułatwi wbudowany głośnik i mikrofon, które pozwalają na komunikację z bliskimi po „drugiej stronie” kamery. Do monitoringu czy nasłuchiwania w prosty sposób można włączyć cztery osoby, co przysporzy frajdy zarówno tacie w podróży, jak i dziadkom obserwującym pierwsze kroki wnuka w zaciszu własnego domu. Funkcję nocnego strażnika znacznie usprawnią detektory ruchu i dźwięku: w momencie gdy

Goclever Eye wykryje ruch lub dźwięk, dedykowana aplikacja mobilna Goclever Eye wyśle do wskazanych osób powiadomienie razem ze zdjęciem w momencie uchwycenia zdarzenia. Z poziomu aplikacji sterującej (Android, iOS i Windows) użytkownik jest w stanie sterować kamerą, nagrywać materiały wideo na karcie microSD czy w pamięci telefonu/tabletu/komputera, robić zdjęcia, komunikować się oraz zmieniać ustawienia systemowe. W prosty sposób można również uruchomić tryb nocny. Spokojny sen zapewnią automatycznie dostosowujący się filtr podczerwieni oraz dwanaście diod IR, dzięki którym kamera uchwyci obraz do 10 m w warunkach słabego oświetlenia. Korzystanie z wielu funkcji Goclever Eye lub szybką konfigurację zapewnią również program Goclever Eye PC i interfejs przeglądarkowy przekazujące obraz na żywo.

Nowoczesne, stonowane wzornictwo pozwoli Goclever Eye wkomponować się w krajobraz każdego mieszkania. Sugerowaną cenę detaliczną kamery ustalono na 249 zł i można ją już znaleźć na aukcji Allegro partnera producenta - firmy tanio_net.

źródło: goclever/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe