agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
GoGEN MAXPAD7 - tablet dla dziecka

GoGEN MAXPAD7 - tablet dla dziecka

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Tablety / 2013-12-02 11:20:00

Tablet MAXPAD7 oferuje szereg udogodnień, aby zapewnić najmłodszym użytkownikom bezpieczną, łatwą i przyjemną zabawę. Urządzenie posiada dwa tryby - rodzica i dziecka. W tym pierwszym mamy do czynienia z pełnowartościowym tabletem z tradycyjnym menu. Dostajemy jednak dostęp do zaawansowanych ustawień kontroli rodzicielskiej, dzięki którym można ustalić z jakich aplikacji i gier dziecko może korzystać oraz zdefiniować czas zabawy.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

W ten sposób rodzic ma pełną kontrolę nad tym co dziecko robi na tablecie i ile czasu. Wejście do tego trybu zabezpieczone jest hasłem. Tryb dziecka prezentuje z kolei bajkowe menu z bardzo prostą obrazkową nawigacją, z którą poradzą sobie nawet dzieci nie znające jeszcze literek. Specjalne gumowe etui zabezpiecza tablet przed uszkodzeniem i jest wygodne w trzymaniu. Tablet został przygotowany z myślą o dzieciach, więc można znaleźć tam wiele ciekawych gier i aplikacji edukacyjnych, które nie tylko bawią, ale również pomagają w rozwoju dziecka. Na tablecie znajdują się także dwie wyjątkowe aplikacje przygotowane specjalnie na sprzęt GoGEN. W przystępny dla dzieci sposób uczą one właściwego zachowania w różnych sytuacjach, na drodze, w szkole czy w domu. Obie aplikacje posiadają w pełni profesjonalny dubbing aktorów wrocławskiego Teatru Lalek. Oprócz tego dzieci mogą aktywnie uczyć się angielskiego, poznawać świat, grać na pianinie lub rozwijać kreatywność. Dodatkowo tablet został wyposażony w aparat ze specjalnymi funkcjami dedykowanymi najmłodszym.
Urządzenie posiada 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800x480 i system Android 4.1 Jelly Bean. Całość napędza procesor o częstotliwości 1 GHz oraz 1 GB RAMU. 8 GB wbudowanej pamięci pozwala na instalacje dodatkowych aplikacji, a wejście na kartę microSD pozwala na rozszerzenie pamięci o dodatkowe 32 GB. Cena tabletu już od 399 zł.

źródło: gogen/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe