agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Gotuj zdrowo z nowym Multicookerem od Panasonic

Gotuj zdrowo z nowym Multicookerem od Panasonic

MAŁE AGD / Frytownice / 2015-03-21 13:57:10

Kto z nas nie chciałby się zdrowo odżywiać, a przy tym nie spędzać całych dni w kuchni? Z nowym Multicookerem SR-TMX530 ten dylemat szybko przestanie męczyć zwolenników zdrowego trybu życia. Wielofunkcyjne urządzenie do gotowania od Panasonic, posiada 20 programów i szybko zastąpi cały arsenał kuchennych przyborów.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Multicooker SR-TMX530 to produkt dla osób, dbających o właściwe odżywianie, w tym wegetarian, świętujących dziś Międzynarodowy Dzień Bez Mięsa. Osoby te z pewnością docenią sposób gotowania SR-TMX530, który zachowuje witaminy i wartości odżywcze pokarmów oraz sprawia, że w warzywach pozostanie dobroczynny kwas oktadekadienowy i witamina C. Model SR-TMX530 wpłynie także korzystnie na czas przygotowywania posiłków.

Wystarczy włożyć do urządzenia składniki, zamknąć pokrywę, dokonać wyboru programu, a Multicooker sam wykona całą pracę za nas. Potrafi gotować, smażyć, dusić, piec, zapiekać i gotować na parze. Wszystko to przy minimalnym nakładzie pracy „szefa kuchni”. Urządzenie oferuje możliwość ręcznego nastawiania czasu przygotowania, przesuwając start gotowania nawet o 24 godziny. Multicooker utrzyma także ugotowane danie w cieple nawet przez 12 godzin albo ponownie je podgrzeje. Kuchenny pomocnik nie tylko urozmaici codzienny jadłospis, ale będzie również doskonale prezentował się w kuchni dzięki kompaktowej i ergonomicznej formie. Z kolei duży i przejrzysty wyświetlacz umożliwi wygodny wybór trybów, ustawienia czasu oraz kontrolę procesu przygotowania posiłku. Urządzenie nie sprawi również kłopotów przy czyszczeniu - wzmocnione dno i nieprzywieralna powierzchnia zapobiegają przypalaniu pokarmów, a misę urządzenia wystarczy wytrzeć wilgotną gąbką i wypłukać wodą. Można również skorzystać z programu Czyszczenie, który usunie zapach i zanieczyszczenia nawet po gotowaniu bardzo aromatycznych i skomplikowanych dań.

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe