agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
GUARD SPA - innowacyjna usługa serwisowa dla smartfonów, tabletów i smartwatchy Samsung

GUARD SPA - innowacyjna usługa serwisowa dla smartfonów, tabletów i smartwatchy Samsung

2018-05-10 20:35:00

Najwyższej jakości usługa serwisowa dla mobilnych urządzeń Samsung jest już dostępna w Polsce.  Dzięki niej będzie można skorzystać ze szczególnej ochrony urządzeń. W zamian oferowane jest osiem usług serwisowych, w tym innowacyjna dezynfekcja smartfona za pomocą promieni UV. Zabieg ten pozwoli w szybki i przede wszystkim skuteczny sposób pozbędziemy się zalegających zanieczyszczeń i  rozmnażających się na smartfonie bakterii.

Technika czyszczenia wyświetlacza przy użyciu światła UV, która pozwala przeniknąć przez materiał i oddziaływać na całą powierzchnię ekranu zabijając w ten sposób aż 99, 99% drobnoustrojów to nowa usługa, która przywędrowała do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Jeden telefon komórkowy, tablet czy smartwatch może być siedliskiem dla nawet 12 rodzajów grzybów i bakterii. Tymczasem na zwykłej desce sedesowej znaleźć można średnio jedynie trzy gatunki mikrobów. Salmonella, bakterie coli czy gronkowca złocistego - oto co między innymi znajduje się na naszym smartfonie, jeśli regularnie go nie czyścimy. Wszystko przez to, że większość z nas zabiera ze sobą telefon niemal wszędzie. Podczas pracy z tym urządzeniem - zwłaszcza gdy ma on ekran dotykowy - osadzają się na nim wszystkie wydzieliny z naszego ciała. Jeśli dodać do tego ciepło wytwarzane przez samo urządzenie, mamy idealne miejsce dla rozwoju wszelkiego rodzaju bakterii i pasożytów. Zamiast więc próbować czyścić smartfon na własną rękę, lepiej postawić na sprawdzoną i skuteczną metodę, jaką jest wykorzystanie światła UV.

W ofercie GUARD SPA znajduje się też specjalistyczny test Galaxy Diagnostics. Dzięki tej usłudze możemy sprawdzić poprawność działania i kompatybilność wszystkich funkcji smartfonów marki Samsung. Istotnym elementem pakietu jest także czyszczenie złącza urządzenia, które co jakiś czas ulega zabrudzeniu. Nieodpowiednia higiena takiego złącza może powodować chwilowe przerwy w dostawie energii. Nowy pakiet serwisowy to także optymalizacja ustawień oraz pamięci za pomocą aplikacji Samsung Members, dzięki której w prosty sposób można przeglądać informacje diagnostyczne, ale też zadawać pytania specjalistom i korzystać z bezpośredniej pomocy technicznej. Chętni mogą skorzystać również z pomocy przy ustawianiu synchronizacji z chmurą Samsung Cloud, gdzie można uzyskać bezpłatnie nawet 15GB przestrzeni dyskowej na zdjęcia, aplikacje i dane. Nowa oferta serwisowa gwarantuje też test szczelności dla urządzeń z certyfikatami iP6x, czyli całkowitego zabezpieczenia przed strumieniem wody. Nasi eksperci sprawdzą, czy urządzenie - zgodnie z gwarancją producenta - jest pyłoszczelne i odporne na strumień wody pod wysokim ciśnieniem.

W usłudze Guard Spa uzyskamy także pomoc w doborze dedykowanych akcesoriów i karty pamięci z 10% rabatem, która skierowana jest do wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy przy konfiguracji swojego telefonu. Cały pakiet usług premium GUARD SPA kosztuje 49 złotych i dostępny jest w Punkcie Serwisowym Samsung przy ulicy Postępu 14 w Warszawie.

źródło: 4cv/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe