agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
GX-BT7 - Nowy zestaw głośnikowy Bluetooth od Sharp

GX-BT7 - Nowy zestaw głośnikowy Bluetooth od Sharp

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki / 2013-09-30 10:42:00

Podążając za najświeższymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi, Sharp wzbogacił portfolio swoich produktów audio o nowy lifestylowy zestaw głośnikowy Bluetooth o wyjątkowo ciekawym designie. Kosmiczne kształty urządzenia uzupełnia charakterystyczny dźwięk towarzyszący rozsuwaniu się głośnika. Rozpoznają go z pewnością fani Gwiezdnych Wojen, a w szczególności Lorda Vadera.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nowy zestaw głośnikowy Bluetooth Sharp GX-BT7 to idealne uzupełnienie dla urządzeń przenośnych - tabletów, smartfonów, czy notebooków. Użytkownicy GX-BT7 mogą zapomnie o plączących się kablach, bowiem dzięki technologii Bluetooth głośnik odtwarza muzykę bezprzewodowo. Zestaw jest kompatybilny praktycznie ze wszystkimi standardami multimedialnymi, dlatego synchronizacja z pozostałymi urządzeniami w domu nie powinna przysporzy żadnych trudności.

[[[zdjecie,12673,duze]]]

Ciekawym rozwiązaniem oferowanym przez nowy, lifestylowy zestaw głośnikowy Sharp jest technologia NFC. Dostarczane wraz z urządzeniem tagi NFC eliminują konieczność dokonywania długotrwałych synchronizacji zestawu. Tag NFC wystarczy przymocowa w dowolnym miejscu pomieszczenia w odległości do 10 metrów od zestawu. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz już podchodzi do urządzenia w celu zetknięcia go ze źródłem sygnału i uzyskania połączenia, jak często ma to miejsce w przypadku innych urządzeń dostępnych na rynku. Wystarczy jedynie zbliży smartfon czy tablet do znajdującego się w zasięgu ręki taga.

[[[zdjecie,12674,duze]]]

Zestaw głośnikowy Bluetooth Sharp GX-BT7 obsługuje także protokoły Android Open - Accessory. Po połączeniu przez złącze USB z urządzeniem pracującym w systemie Android, może działa w tradycyjny sposób. Korzystanie z serwisów typu YouTube, oglądanie filmów, gra online czy słuchanie muzyki nie jest ograniczone w żaden techniczny sposób, tym bardziej, że głośnik obsługuje nie tylko formaty MP3 i WMA, ale też przetwarza cyfrowy sygnał PCM. GX-BT7 współpracuje również ze wszystkimi urządzeniami Apple (do iPhone 4S) i standardowymi pamięciami USB. Wszystkie te urządzenia podłączone do nowego zestawu Sharp są jednocześnie ładowane.

[[[zdjecie,12676,duze]]]

Nowy zestaw Sharp wyróżnia się wyjątkowym designem. Cylindryczny kształt i stylistyka zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. Zdobią go zamontowane diody LED, które rytmicznie pulsują, pokazując siłę odtwarzanego dźwięku. Urządzenie posiada także elektrycznie zasilany mechanizm rozsuwający głośniki z oryginalnym pneumatycznym odgłosem. Dźwięk, który dopełnia kosmicznego wyglądu GX-BT7, z pewnością  nasunie skojarzenia wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen. Niech moc będzie
z Wami!

Najważniejsze cechy GX-BT7

  • Bezprzewodowy zestaw głośnikowy Bluetooth
  • Pełna zgodność z urządzeniami Apple przez iAP i umieszczony na górze port USB
  • Ruchomy mechanizm z oryginalnym pneumatycznym odgłosem
  • Niebieskie podświetlenie LED zsynchronizowane z rytmem odtwarzanych dźwięków
  • Całkowita moc wyjściowa 20 W
  • Dwie etykiety NFC i podstawa dla urządzeń iPad w zestawie
  • Niskie zużycie energii - zaledwie 0,4 W w trybie czuwania

Cena: 549 zł

źródło: sharp/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe