agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Haier na międzynarodowych Targach IFA 2017

Haier na międzynarodowych Targach IFA 2017

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2017-09-04 10:11:10

Podczas tegorocznej edycji targów IFA w Berlinie, Haier zaprezentowało swoją wizję inteligentnego chłodzenia, przedstawiając najnowsze rozwiązania technologii Fresher Techs®. Berlin to także debiut nowej serii pralek o dużej pojemności bębna „Superdrum” oraz „Buttonless” - urządzeń całkowicie pozbawionych przycisków i pokręteł.

W kategorii chłodnictwa prym będą wiodły rozwiązania z serii Fresher Techs®, umożliwiające zachowanie świeżości przechowywanych produktów o nawet kilkadziesiąt procent dłużej niż w standardowych warunkach chłodzenia. Wśród nowości zaprezentowanych w Berlinie znajdzie się m.in. strefa antyoksydacyjna. Regulacja poziomu tlenu w tej strefie spowalnia proces degradacji żywności, pozwalając na przechowywanie niektórych produktów nawet 8 razy dłużej niż na półce chłodziarki! Ciekawostką będzie również specjalna wkładka do zamrażarki Fresher Pad wykonana m.in. z aluminium. Jej zastosowanie potrafi przyspieszyć proces zamrażania nawet 3-krotnie. Wystarczy po prostu umieścić na niej wybrane produkty i zamknąć zamrażarkę.

Prosta obsługa zastosowanych technologii i produkowanych urządzeń to zresztą kolejny cel, jaki przyświeca firmie Haier, dlatego oprócz Fresher Techs, w Berlinie zaprezentowana zostanie również gama rozwiązań z serii Easy Techs. Jej pierwszym przejawem jest bardzo szeroka oferta urządzeń wielodrzwiowych, które ułatwiają dostęp do przechowywanych produktów, a dodatkowo przyczyniają się do ograniczenia zużycia energii. Jednocześnie w wielu urządzeniach znajdziemy kolumnowe oświetlenie LED, dzięki któremu bardzo łatwo dostrzeżemy produkty na każdej półce. Oprócz aspektu praktycznego, to rozwiązanie dodaje urządzeniom szyku i elegancji.

W kategorii pralnictwa podczas targów IFA Haier prezentuje m.in. pralko-suszarkę z serii Superdrum. Jest to urządzenie, które pomieści nawet 10 kg prania przy szerokości zaledwie 46 cm. Dodatkowo drzwi o imponującej przekątnej 60 cm ułatwiają dostęp do wnętrza bębna. Podobnie jak urządzenia z kolejnej nowej serii - Buttonless - sterowanie odbywa się bez pomocy przycisków ani pokręteł.  W kategorii pralnictwa nie mogło zabraknąć również kolejnej odsłony serii Duo - urządzeń z 2 bębnami. Oprócz pralki, na stoisku Haiera będzie można podziwiać również pralko-suszarkę, w której górny bęben pomieści 4 kg prania, a dolny 8 kg prania lub 4 kg wsadu suszenia.

Targi IFA w Berlinie potrwają do 6 wrzesień 2017 r. Wystawę urządzeń marki Haier można będzie zobaczyć w hali 3.1 przy stoisku numer 109. 

źródło: haier/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe