agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Haier prezentuje nową gamę lodówek z ''Łatwym Dostępem''

Haier prezentuje nową gamę lodówek z ''Łatwym Dostępem''

DUŻE AGD / Lodówki / 2016-09-15 16:05:41

Haier, największy producent sprzętów AGD na świecie*,  wprowadza na rynek nową kolekcję lodówko-zamrażarek typu Combi i French Door. Urządzenia te zostały wyposażone w szuflady typu "łatwy dostęp". Jest to bezpośrednia odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących produktów innowacyjnych, niezawodnych oraz energooszczędnych. Ergonomiczny kształt szuflad zamrażarki został dostosowany do różnych potrzeb magazynowania żywności i codziennych przyzwyczajeń. Szuflady te zostały zamontowane w modelach o szerokości 60cm, 70cm, 83cm i 1m. To wyróżnia markę jako gracza, który potrafi zaoferować najszerszą gamę lodówko-zamrażarek z szufladami łatwego dostępu.

Szuflady ułatwiające dostęp bazują na głównym fundamencie marki Haier, który zakłada tworzenie innowacyjnych produktów, ułatwiających codzienne życie klientów. Oferują one wygodny i łatwy dostęp do produktów spożywczych, których w ciągu dnia używamy najczęściej. W rezultacie użytkownicy mogą organizować przestrzeń lodówki w zależności od swoich upodobań, przyzwyczajeń i stylu życia.

Oszczędność energii

Ponadto szuflady zamrażarki oferujące łatwy dostęp, przyczyniając się do znacznego zmniejszenia zużycia energii. Zamiast otwierać całą lodówkę, wystarczy dostać się tylko do jednej komory, której używamy najczęściej. Badania pokazały, że dzięki temu można spodziewać się nawet do 60% oszczędności energii w porównaniu do tradycyjnych zamrażarek **.

Szeroki asortyment produktów zaprojektowanych praktycznie

Zaprojektowane w elegancki sposób, z wykończone  stalą nierdzewną, zamrażarki wyposażone w szuflady łatwego dostępu będą idealnie komponowały się z wnętrzami każdej nowoczesnej kuchni. Ponadto ich duże pojemności spełnią wymagania każdego gospodarstwa domowego i rodziny. Ergonomiczne szuflady zostały użyte w modelach o szerokości 60cm, 70cm, 83cm i 1m. (3DS60, 3DS70, 4DS70, 4DS80, 4DS100). Dzięki temu marka Haier wyróżnia się spośród innych producentów jako ta, która oferuje najszerszą gamę tego typu urządzeń.

źródło: haier/agdrtv24.pl