agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Haier przedstawia nowy klimatyzator smart - pierwsze na świecie urządzenie AGD z certyfikatem Apple MFi

Haier przedstawia nowy klimatyzator smart - pierwsze na świecie urządzenie AGD z certyfikatem Apple MFi

ZDROWIE I URODA / Uzdatnianie powietrza / 2014-01-17 11:59:02

Haier przedstawił na targach CES w zeszłym tygodniu, nową gamę klimatyzatorów smart. Klimatyzator Haier Tianzun jest pierwszym na świecie urządzeniem AGD, które otrzymało oficjalny certyfikat Apple MFi. Klimatyzator automatycznie podłącza się do dowolnego urządzenia z systemem iOS, bez skomplikowanego procesu rejestracji, dzięki czemu użytkownik może zdalnie kontrolować ustawienia klimatyzatora.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Pierwsze na świecie urządzenie AGD z certyfikatem MFi

MFi Program to program licencjonowania technologii Apple. Certyfikat jest przyznawany głównie produktom firm zewnętrznych i charakteryzuje się surowymi normami w zakresie projektowania produktu, jakości i kompatybilności. Otrzymanie zezwolenia i certyfikatu z logo MIF, gwarantuje producentom sprzętu elektronicznego oraz firmom zajmującym się projektowaniem, światowe uznanie jako lidera w dziedzinie innowacji i konkurencyjności, jakości produktu i wygody użytkowania.

Światowy lider w urządzeniach smart

Sukces Haiera, który jako pierwszy na świecie zdobył certyfikat MIF dla urządzeń AGD, potwierdza zaangażowanie firmy w tworzeniu połączonych urządzeń, które pozwalają konsumentom zarządzać codziennymi obowiązkami domowymi za pomocą swoich smartfonów. Haier ma na celu umacnianie pozycji lidera w dziedzinie tworzenia inteligentnych urządzeń poprzez uzyskanie w niedalekiej przyszłości certyfikatów dla innych produktów, takich jak podgrzewacze wody, kuchenki i inteligentne akcesoria do domu.

Haier buduje swoją architekturę przemysłową "Jedna chmura i N terminali" i posuwa naprzód swoje plany tworzenia inteligentnego domu. Firma przewiduje przyszłość, w której wszystkie sprzęty AGD podłączone będą do Internetu, a dzięki nowoczesnej technologii wszystkie prozaiczne czynności domowe wykonywane będą przez naciśnięcie jednego przycisku.

źródło: haier/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe