agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Haier przedstawia technologię Fresher Techs

Haier przedstawia technologię Fresher Techs

DUŻE AGD / Lodówki / 2016-09-06 12:24:00

Podczas tegorocznych targów IFA, Haier, największy producent sprzętów AGD na świecie, prezentuje szereg innowacyjnych technologii. Są one odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów, którym zależy na świeżej żywności o przedłużonym okresie przydatności do spożycia. Haier Fresher Techs składa się z szeregu rozwiązań chłodniczych stworzonych, aby zapewnić produktom świeżość, doskonały smak oraz zachować ich wartości odżywcze.

Fresher PAD® jest wyjmowaną aluminiową płytką zintegrowaną z unikalnym systemem chłodzącym, który trzykrotnie przyspiesza proces zamrażania. Pozwala to lepiej zachować wygląd, wartości odżywcze i smak mrożonek.

Fresher Sensors® to inteligentne czujniki umieszczone na każdej półce lodówki. Natychmiast wykrywają zmiany temperatury i rozprowadzają chłodne powietrze do określonych obszarów. Przyczynia się to do zmniejszenia niepożądanych wahań temperatury, spowodowanych przez częste otwieranie drzwi i umieszczania żywności o wyższej temperaturze. Fresher Sensors® sprawiają, że okres przydatności przechowywanej żywności wzrasta o 20%, a zużycie energii spada nawet do 12%.

Na Fresher Zones® składa się: MyZone®, niezależna komora, która może funkcjonować jako lodówka lub zamrażarka, w zależności od upodobań żywieniowych i kulinarnych użytkownika. Za pomocą jednego przycisku temperatura może być regulowana w zakresie od -3 ° C do + 5 °. Umożliwia to przechowywanie różnego rodzaju produktów (ryb, wędlin, warzyw) w idealnej dla nich temperaturze. Z kolei Switch Zone® umożliwia regulowanie temperatury w szerszym zakresie, dzięki czemu może być zarówno zamrażarką (-20 ° C), jak  i lodówką (+ 5 ° C), zwiększając w ten sposób jej pojemność o 25%.

Ponadto, wyznaczone suche i wilgotne strefy oferują optymalne warunki do przechowywania po jednej stronie owoców i warzyw, zaś po drugiej produktów mlecznych, mięsa i owoców morza. Membrana z włókien roślinnych służy do utrzymania wilgotności powyżej 90%, idealnej dla większości owoców i warzyw. Dzięki temu przechowywane produkty są świeże nawet do 7 dni, zachowując przy tym swoje składniki odżywcze i smak. Tymczasem oddzielny przedział strefy suchej utrzymuje wskaźnik wilgotności poniżej 45%. Dzięki temu jest ona idealna do przechowywania mięsa i ryb.

Instant Cool Zone® to zupełnie nowe rozwiązanie, mające na celu przyspieszenie chłodzenia napojów. Zawarta w niej komora MyZone® może być stosowana do chłodzenia napoi w rekordowo krótkim czasie. Czyni to ją idealnym rozwiązaniem umożliwiającym chłodzenie wina i innych napoi, które chcielibyśmy podać w danym momencie. 

Opatentowana technologia antybakteryjna ABT®, jest częścią systemu Fresher Filters®. Zapobiega ona osadzaniu się bakterii w lodówce, wykorzystująca do tego światło UV. Umożliwia to wyeliminowanie do 99% szkodliwych mikrobów. Dzięki temu przechowywana żywność jest świeża przez dłuższy czas, a w lodówce nie unoszą się przykre zapachy

Dripless System® zapobiega utracie wilgoci z mrożonek poprzez zmniejszenie szybkości ociekania. W efekcie jakość smaku i składniki odżywcze są utrzymywane w stanie niezmiennym i nienaruszonym. Technologia ta opiera się na unikalnym i opatentowanym systemie, który doskonale chroni komorę zamrażarki podczas procesu rozmrażania.

Fresher Techs® zostały użyte w nowej generacji produktów Haier. Najnowsza seria  lodówko-zamrażarek 3D 60 zostanie zaprezentowany na tegorocznych targach IFA.

Seria 3D 60: Pierwsza generacja zintegrowana z Haier Fresher Techs®

Jest to pierwszy z szerokiej gamy produktów Haier, który będzie zawierał najnowszą technologię Fresher Techs®. Seria 3D 60 jest częścią nowej generacji produktów, które potwierdzają zdolność marki do opracowania wysokich jakościowo innowacji. Są one idealnie dostosowane do potrzeb rodzin i ich rosnącego zapotrzebowania na świeże produkty i zdrowy styl życia.

Elegancka 3-drzwiowa lodówko-zamrażarka wykonana ze stali nierdzewnej, oferuje rewolucyjne wykorzystanie pojemności(347L). Aby zapewnić maksymalną ilość miejsca do przechowywania jedzenia, jak również łatwy do niego dostęp, użyto "podwójnych szuflad”. Dzięki temu organizacja miejsca jest znacznie łatwiejsza. 

Charakteryzuje się ona najlepszą w swojej klasie wydajnością w zakresie efektywności energetycznej (A ++) i niskim poziomem hałasu (38dB). Zamknięta w 60cm szerokości, seria 3D 60 jest mieszanką wszechstronności, praktyczności i ciekawego designu. Urządzenie wyposażone jest również w technologię "No Frost" i jest dostępne jest w różnych kolorach.

“Mamy jasno określone cele, które wyznaczają nam drogę innowacji naszej marki. Tak powstało Fresher Techs®, technologia, która daje naszym konsumentom najlepszą świeżość, higienę i ochronę. Podobnie jak w przypadku lodówko-zamrażarek Cube, które zaprezentowaliśmy rok temu, nowa seria 3D 60 reprezentuje zupełnie nową generację urządzeń. Integruje ona rewolucyjne technologie w eleganckim i nowoczesnym wzornictwie. Wierzymy, że zgodnie z naszą filozofią „Zero dystansu do klienta”, nieustanne słuchanie potrzeb klientów przyniesie dalsze sukcesy szerokiej gamie naszych produktów chłodniczych." - mówi Pierig Bouret, European Category Manager, Haier Europa

Kluczowe cechy

  • Rozmar: 190 x 59,5 x 67.2
  • Pojemność: 347L
  • Klasa energetyczna: A++
  • No Frost
  • Myzone®
  • Poziom hałasu:38 dB
  • Łatwy dostęp
  • 12 lat gwarancji

źródło: haier/agdrtv24.pl