agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
HP odświeża linię urządzeń Pavilion

HP odświeża linię urządzeń Pavilion

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Laptopy / 2018-04-17 07:54:00

Firma HP Inc. przedstawiła nową generację komputerów konwertowalnych, przenośnych i stacjonarnych Pavilion. W najnowszej linii Pavilion zastosowano dopracowane materiały i wykończenia, przypominające te z urządzeń z segmentu Premium,  niewielkie obramowania ekranu i komponenty o wyższej wydajności, które zwiększają komfort pracy. Urządzenia Pavilion zadebiutowały na Coachella Valley Music and Arts Festival w Kalifornii, którego uczestnicy mają okazję wykorzystać ich moc do tworzenia unikalnych doświadczeń na pograniczu sztuki i muzyki.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

„Nasza nowa oferta, złożona z najbardziej eleganckich, najsmuklejszych i najwydajniejszych urządzeń Pavilion, jakie kiedykolwiek zaprojektowano, podnosi poprzeczkę bardzo wysoko, przy zachowaniu niezwykle atrakcyjnej - powiedziała Anne-Sophie Hadberg, szef działu Consumer Personal Systems EMEA w firmie HP Inc. - Coachella kojarzy się z twórczą ekspresją i niezwykłymi doświadczeniami, dlatego jest to idealne miejsce na premierę naszej nowej linii Pavilion, która wzbogaci festiwal dzięki technologii”.

HP Pavilion x360

Nowe komputery konwertowalne HP Pavilion x360 14 i 15 oferują unikatowe funkcje i elementy konstrukcyjne, które umożliwiają użytkownikom pracę nad każdym zadaniem, tworzenie treści, czy też korzystanie z multimediów w dowolnym miejscu.  Ich charakterystyczne cechy to m.in.:

 • Nowoczesne wzornictwo: Nowe, smukłe i lekkie urządzenia są dostępne w wyrafinowanych kolorach, takich jak Natural Silver, Pale Gold i Sapphire Blue1 oraz wyposażone w piękny, szczotkowany wzór na panelu klawiatury z geometrycznym, motywem na osłonie głośnika. Wybrane modele mają obudowę z anodyzowanego aluminium, która jeszcze bardziej podkreśla wrażenie wysokiej jakości.
 • Swoboda tworzenia: Urządzenia HP Pavilion x360 oferują najwyższą wydajność dzięki dwu- i czterordzeniowym procesorom Intel® Core™ i5 i i7 ósmej generacji2 z opcjonalną oddzielną kartą graficzną do oglądania zdjęć i wideo. Wybrane 14-calowe modele są wyposażone w grafikę NVIDIA® MX130, a wybrane modele 15-calowe - w grafikę AMD Radeon™ 530.
 • Wszechstronność i kreatywność: Piękny chromowany zawias umożliwia ustawienia komputera we właściwej pozycji do pracy, pisania, oglądania i grania. Jednoczesna obsługa pióra i dotyku pozwala używać komputera w ciekawy i twórczy sposób, zmieniając go w płótno do rysowania lub notatnik do pisania. Opcjonalna kamera w wybranych modelach jest strategicznie umieszczona w środku osłony głośnika nad klawiaturą, dając możliwości wplatania obiektów 3D w rzeczywiste otoczenie.
 • Konstrukcja klasy wyższej: Podobnie jak rodzina HP ENVY, komputery Pavilion x360 mają teraz konstrukcję z niewielkim obramowaniem ekranu, w efekcie czego udało się zmieścić panele IPS HD3 lub FHD4 o przekątnej 14 i 15 cali w odpowiednio 13- i 14-calowej obudowie, co nie tylko poprawia wrażenia wizualne, ale również zmniejsza rozmiar urządzenia. W wybranych modelach dostępna jest również funkcja Windows Hello z czytnikiem linii papilarnych, która umożliwia szybkie i bezpieczne logowanie.

Notebooki HP Pavilion

Nowe 14-  i 15-calowe notebooki HP Pavilion to bogate w funkcje, stylowe i ultraprzenośne urządzenia, które oferują wysoką moc i jakość. Ich charakterystyczne cechy to m.in.:

 • Unikatowe wzornictwo: Nowa linia Pavilion oferuje gamę bogatych, nowych kolorów, w tym Mineral Silver, Pale Gold, Sapphire Blue, Velvet Burgundy, Tranquil Pink i Ceramic White1. Panel klawiatury i pokrywa wykonane z metalu, touchpad z diamentowym szlifem oraz geometryczny motyw na osłonie głośnika stwarzają wrażenie najwyższej jakości.
 • Powiew luksusu: Tegoroczne notebooki Pavillion są smuklejsze, niż kiedykolwiek przedtem - ich grubość zmniejszono o 2 mm. Nowe modele oferują ekrany IPS HD3 lub FHD4 z bardzo wąskimi obramowaniami, które optymalizują zarówno pracę, jak i rozrywkę. Notebooki są wyposażone w podnoszone zawiasy znane z linii ENVY, które zwiększają komfort pisania i poprawiają przepływ powietrza, żeby urządzenie zawsze pozostawało chłodne.
 • Moc, która pomaga osiągnąć więcej: Dzięki baterii starczającej nawet na 11,75 godz. pracy5, w zależności od modelu, procesorom Intel® Core™ ósmej generacji2 lub najnowszym procesorom AMD Ryzen™ Mobile6 oraz karton graficznym Radeon™ Vega w wybranych modelach, użytkownicy mogą komfortowo oglądać ulubione seriale (np. na Netfliksie), edytować zdjęcia i łączyć się z dowolnego miejsca z najważniejszymi dla nich osobami. Jeśli chodzi o przechowywanie zdjęć, wideo i danych, notebooki Pavilion oferują stacje SSD o pojemności do 512 GB lub dyski twarde o pojemności do 1 TB7 w modelu 15-calowym. Dostępne są również napędy hybrydowe, które łączą zalety obu technologii, zapewniając dużo miejsca na dysku twardym w połączeniu z większą szybkością. Ponadto dla klientów, którzy wymagają krótkiego czasu reakcji i dużej pojemności bez zarządzania wieloma dyskami, w wybranych modelach oferowana jest pamięć Intel® Optane™8.
 • Wrażenia akustyczne: Podwójne głośniki z technologią B&O Play oraz funkcją HP Audio Boost zapewniają użytkownikom bogate, naturalne brzmienie w muzyce, filmach lub rozmowach z przyjaciółmi i rodziną.
 • Opcje bezpieczeństwa: Opcjonalny czytnik linii papilarnych w 14-calowym modelu umożliwia bezpieczne i szybkie logowanie z wykorzystaniem fukcji Windows Hello.

Komputery stacjonarne HP Pavilion

Tegoroczne modele komputerów stacjonarnych HP Pavilion oferują wysoką wydajność, możliwość przechowywania ogromnej ilości danych oraz kompaktową obudowę. Ich charakterystyczne cechy to m.in.:

 • Nowa konstrukcja. Aby zwiększyć ilość miejsca w domowym biurze, nowe komputery stacjonarne Pavilion mają głębokość o 10 proc. mniejszą w porównaniu z poprzednią generacją, co jednak nie zmniejsza ich wydajności ani konfigurowalności. Przedni panel jest otoczony nową, ściętą ramką w kolorze Natural Silver albo ramką ze wzorem geometrycznym i pionowym szczotkowaniem w kolorze Ash Silver lub Natural Silver1, który dobrze pasuje do nowoczesnych domowych wnętrz.
 • Możliwość dostosowania komputera pod kątem rozrywki, pracy i łączności: Od zarządzania domowymi finansami do obróbki zdjęć lub oglądania ulubionego domowego filmu, modele stacjonarne są dostępne w wersjach z procesorami Intel® Core™ i+  ósmej generacji9 albo nowymi procesorami AMD Ryzen drugiej generacji6 oraz kartami graficznymi NVIDIA® GTX™ 1060 lub AMD Radeon RX 580. Użytkownicy mogą przechowywać swoją cenną treść na dyskach SSD o pojemności do 512 GB, dyskach twardych do 3 TB7, opcjonalnych napędach hybrydowych oraz opcjonalnej pamięci Intel® Optane™8, które zapewniają większą szybkość i krótszy czas reakcji podczas uruchamiania programów i dostępu do plików.
 • Doskonałe brzmienie i liczne porty: Technologia Surround Sound 5.1 zapewnia użytkownikom świetne brzmienie muzyki i filmów, a funkcja HP Audio Stream umożliwia streaming muzyki z telefonu do głośników komputera. Podstawowe porty są umieszczone z przodu obudowy, aby ułatwić podłączanie akcesoriów, a w tylnych partiach komputera znajdują się wszystkie oczekiwane porty do podłączania komponentów systemu.

HP inspiruje na Coachella Valley Music and Arts Festival

Po raz drugi z rzędu firma HP jest oficjalnym sponsorem technologicznym festiwalu Coachella, gdzie jej najnowsze produkty pozwolą uczestnikom skorzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych, uwolnić kreatywność i przypomnieć sobie o ekologii. Laptopy Pavilion x360, wsparte przez graficzne drukarki HP, umożliwią przygotowanie  własnoręcznie zaprojektowanej butelki Klean Kanteen i pomóc ograniczyć światowy problem z plastikowymi odpadami. Podczas festiwalu HP będzie też zbierać plastikowe butelki we współpracy z Global Inheritance, aby zapobiec wywożeniu plastiku na wysypiska i przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.

Ceny i dostępność:

 • 14-calowy HP Pavili on x360 będzie dostępny w Polsce z końcem czerwca br.w cenie od 2099 PLN
 • 15-calowy HP Pavilion x360 ma być dostępny w Polsce z końcem czerwca br. w cenie od 2099 PLN
 • 14-calowy notebook  HP Pavilion ma być dostępny w Polsce z końcem czerwca br.w cenie od 2099 PLN
 • 15- calowy notebook  HP Pavilion ma być dostępny w Polsce z końcem czerwca br.w cenie od 2099 PLN
 • Komputer stacjonarn y HP Pavilion ma być dostępny w Polsce z końcem czerwca br.w cenie od 1399 PLN

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe