agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
HP prezentuje hybrydę HP Elite x2 1012 G2

HP prezentuje hybrydę HP Elite x2 1012 G2

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Laptopy / Netbooki / 2017-05-12 12:20:00

Biorąc pod uwagę fakt, że pracownicy firm coraz częściej pracują zdalnie, niezbędnym dla producentów sprzętu staje się tworzenie takich urządzeń, które doskonale będą się sprawdzać zarówno w środowisku biurowym, jak i poza nim.  Dlatego też firma HP Inc. zaprojektowała hybrydowe urządzenie przenośne wyższej klasy z linii x2: Elite x2 1012 G2.

Elite x2 1012 G2 jest niezwykle smukły i lekki, a bateria urządzenia wystarcza na cały dzień pracy poza biurem.  Ta najnowsza wersja hybrydowego urządzenia HP została zaprojektowana z myślą o wymaganiach wysoko mobilnej kadry kierowniczej i innych profesjonalistach, którzy chcą korzystać z mocy notebooka i funkcjonalności tabletu. Elastyczny, lekki korpus tego modelu 2w1 gwarantuje wydajność w drodze, łatwo przekształcając się z notebooka w tablet dzięki odłączanej klawiaturze i stylowemu rysikowi do wykonywania adnotacji, notatek i podpisów.

HP Elite x2 1012 G2 - bezpieczeństwo

Każda firma musi stawić czoła atakom cybernetycznym, dlatego  Elite x2 1012G2 charakteryzuje absolutny brak jakichkolwiek niedociągnięć w zakresie bezpieczeństwa.

Dzięki funkcjom HP Sure Start, HP BIOSphere, HP WorkWise, uwierzytelnianiu przy uruchamianiu i modułowi platformy (TPM 2.0),  użytkownicy HP Elitex2 1012 G2 korzystają z wielowarstwowej ochrony bezpieczeństwa i ochrony przed złośliwym oprogramowaniem klasy korporacyjnej. Ponadto urządzenie posiada wbudowany moduł bezpiecznego i szybkiego uwierzytelniania użytkowników za pomocą identyfikacji biometrycznej. W systemie Windows 10 nowa opcja uwierzytelniania twarzy autorstwa HP zapewnia bardziej osobisty i bezpieczny sposób logowania się. Menedżerowie mogą pominąć wprowadzanie złożonych haseł, a zamiast tego logować się po prostu przez spojrzenie na ekran lub szybkie dotknięcie czytnika linii papilarnych. Godna uwagi jest również łatwość zarządzania i wysoki poziom bezpieczeństwa HP Elite x2 1012 G2, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo obsługiwać i aktualizować kluczowe komponenty w celu wydłużenia żywotności urządzeń i zminimalizowania przestojów związanych z naprawami.

HP Elite x2 1012 G2 - funkcjonalność

Elite x2 1012 G2 oferuje najlepszą współpracę w tej klasie urządzeń, aby ułatwić użytkownikom płynną pracę z innymi niezależnie od ich położenia. Jako pierwsze dostępne w sprzedaży hybrydowe urządzenie certyfikowane przez Skype for Business, Elite x2 1012 G2 zawiera oprogramowanie HP Noise Cancellation i Audio Boost, co czyni głos wyraźniejszym, nawet jeśli urządzenie jest używane w hałaśliwym środowisku biurowym, czy też w kawiarni. Urządzenie ma również lepszą jakość atramentu cyfrowego, dzięki czemu używając HP Active Pen mam się wrażenie, że korzysta z prawdziwego pióra. HP Inc. dodało też opcję jednoczesnego korzystania z funkcji pióra i dotyku oraz poprawiło czułość nacisku, zwiększając tym samym płynność pisania.

  • Premiera modelu Elite x2 1012 G2 na rynku EMEA będzie mieć miejsce w lipcu 2017 r. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to: 1099 EUR.

źródło: hp/agdrtv24.pl