agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
HP przedstawia HP LaserJet Pro M15  oraz M28

HP przedstawia HP LaserJet Pro M15 oraz M28

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2018-04-04 12:46:00

Firma HP Inc., globalny lider w dziedzinie druku, przedstawiła nowe urządzenia z serii HP LaserJet Pro M15 i M28, najmniejsze na świecie drukarki laserowe w swojej klasie, które oferują mikrorzedsiębiorstwom i małym firmom niezwykle szybki i produktywny druk, a przy tym zmieszczą się dosłownie wszędzie.

Stale zmieniające się modele biznesowe kreują zupełnie nowe zawody. Według World Economic Forum (WEF) małe firmy stanowią 99 proc. prywatnego sektora w Wielkiej Brytanii i 99 proc. wszystkich przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych. Podobnie sytuacja wygląda w Chinach, mikroprzedsiębiorstwa i samozatrudnieni przedsiębiorcy stanowią 94,2 proc. wszystkich firm w tym kraju.

Mikroprzedsiębiorstwa nigdy nie prosperowały tak dobrze, a współcześni przedsiębiorcy szukają produktów, które zajmują mniej miejsca i po prostu działają - powiedział Premal Kazi, szef działu Home Business/Micro Solutions w HP Inc. - Zaprojektowaliśmy naszą nową linię LaserJet Pro z myślą o prostocie, kompaktowym rozmiarze i przystępnej cenie, tak by właściciele firm mogli skupić się na prowadzeniu działalności, w domowym biurze, w niewielkiej firmie czy też w ruchu.

Najmniejszy rozmiar i największa produktywność
Drukarki HP LaserJet Pro M15 i M28, mniejsze o 30 proc. od modeli poprzedniej generacji, są pod względem wysokości zbliżone do wymiarów typowego smartfona. Mają elegancką, kompaktową konstrukcję i mieszczą się praktycznie wszędzie. Pomimo niewielkich rozmiarów, nowe urządzenia LaserJet Pro mogą drukować z szybkością nawet 18/19 stron na minutę.

Łatwy druk mobilny z HP Smart App
Drukarki HP LaserJet Pro M15 i M28 umożliwiają również łatwe drukowanie dokumentów biznesowych, skanowanie ich (jedynie model M28) i zamawianie tonera poza biurem - wszystko z poziomu mobilnej aplikacji HP Smart App, współpracującej ze smartfonami lub tabletami.

Laserowa jakość w przystępnej cenie
Modele LaserJet Pro M15 oraz M28 są nie tylko najmniejsze, ale też najtańsze w ofercie urządzeń laserowych HP, dzięki czemu pracujący w mikroprzedsiębiorstwach mogą oszczędzić pieniądze, a jednocześnie zyskać jakość i niezawodność, których można oczekiwać po branżowym liderze.

Drukarki są intuicyjne w obsłudze, mają prostą konstrukcję i oszczędzają energię dzięki technologii HP Auto-on/Auto-off. Ponadto preinstalowane wkłady pozwalają na rozpoczęcie drukowanie dokumentów od razu po rozpakowaniu urządzenia.

Dostępność i ceny
Nowe drukarki HP z serii  LaserJet Pro można kupić od kwietnia br., w cenie:

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe