agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
HP przedstawia nową generację urządzeń LaserJet

HP przedstawia nową generację urządzeń LaserJet

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki / Skanery / 2017-05-16 15:33:33

Firmy i przedsiębiorstwa rozwijają się  coraz szybciej, a ich pracownicy potrzebują inteligentnych rozwiązań, także w zakresie urządzeń technologicznych,  aby utrzymać pozycję lidera. Drukarki wielofunkcyjne serii 600 łączą wyjątkową wydajność i efektywność energetyczną z profesjonalną jakością wydruków - a wszystko to przy jednoczesnej ochronie sieci przed coraz częstszymi atakami cybernetycznymi. Nowe urządzenia są też wyposażone w technologię kartridżów JetIntelligence, wykorzystującą przełom w chemii tonerów, zapewniającą lepszą jakość wydruku.

Seria 600 jest wyposażona w najnowocześniejsze funkcje zabezpieczeń, mające na celu zapobieganie atakom cybernetycznym.  Urządzenia te mają unikalną zdolność samonaprawy, automatycznie się restartując w razie ataku lub jakichkolwiek innych niezgodności.  Dodatkowe funkcje obejmują wbudowane szyfrowanie w celu ochrony danych zapisanych na dysku twardym, bezpieczne usuwanie (aby bezpiecznie i całkowicie skasować poufne informacje) oraz możliwość wyłączania portów i protokołów w celu zapobiegania nieautoryzowanemu dostępowi.

Zaawansowana produktywność i oprogramowanie WorkFlow

Użytkownicy mogą korzystać z nowoczesnego interfejsu , w który zostały wyposażone niedawno wprowadzone na rynek modele HP A3 LaserJets i najnowsze urządzenia serii 600 LaserJet. W obsłudze jest on podobny do interfejsów znanych z tabletów. Nowe funkcje obejmują centrum wiadomości, ulepszony podgląd, dodatkowe dostosowywanie, scentralizowane kontakty i nowe aplikacje, które pomagają usprawnić procesy biznesowe. Wbudowane oprogramowanie będzie aktualizowane w przyszłości w celu ochrony inwestycji i utrzymania wysokiej wydajności. Ponadto seria 600 oferuje ulepszone funkcje programu WorkFlow, które ułatwiają pracownikom przechwytywanie każdej ze stron - dzięki płynnemu podawaniu papieru w celu automatycznego wykrycia ewentualnych błędów lub nieodebranych stron przy wszystkich zadaniach skanowania.

JetIntelligence  -  nowy poziom wydajności

Urządzenia HP serii 600 mają wbudowane wszystkie nowe mechanizmy JetIntelligence, które działają już od poziomu cząsteczek tonera. Zaprojektowano je tak, aby pomóc klientom zaoszczędzić czas i pieniądze, zmniejszyć wpływ na środowisko i poprawić efektywność energetyczną.

Dostępność i cena

Urządzenia HP serii 600 obejmują wiele urządzeń monochromatycznych i kolorowych, pojedynczych i wielofunkcyjnych, drukujących od 47 do 71 stron na minutę (A4). Dostępne są u autoryzowanych partnerów handlowych lub bezpośrednio w HP.

  • Sugerowana cena detaliczna netto od: 2194 PLN

źródło: hp/agdrtv24.pl