agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Huawei nawiguje z mapami NAVITEL

Huawei nawiguje z mapami NAVITEL

GSM / Telefony / 2015-08-12 11:05:51

NAVITEL Poland nawiązała współpracę z globalnym liderem rynku smartfonów, firmą Huawei, dzięki czemu model HUAWEI Y600 z darmową mapą Polski w aplikacji Navitel Navigator, będzie można zakupić już w sierpniu w sieci sklepów Neonet.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

"Coraz więcej uznanych brandów smartfonowych widzi w nas partnera w zakresie organizowania wspólnych promocji sprzedażowych w kanale retail. Działania podejmowane lokalnie mogą przerodzić się w szerszą współpracę nawet na szczeblu regionalnym, gdyż docelowo polski oddział firmy ma być centralą na Europę Zachodnią. Oferta na zakup smartfona HUAWEI Y600 z darmową, dożywotnio aktualizowaną i przede wszystkim działającą offline mapą Polski w naszej aplikacji rusza w sierpniu w sklepach sieci Neonet" - mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Polska.

Smartfon HUAWEI Y600 to urządzenie z dużym, pięciocalowym wyświetlaczem, dzięki czemu korzystanie z aplikacji nawigacyjnej jest niezwykle komfortowe. Dwurdzeniowy procesor wspierany przez chip graficzny Mali-400 zapewni płynną obsługę mapy i pozwoli cieszyć się bogactwem dodatkowych funkcji, takich jak np. wbudowany komunikator, serwis pogodowy czy informacje o natężeniu ruchu. Warto wspomnieć także o szerokim wyborze asystentów głosowych wspierających interfejs programu Navitel Navigator, z których najbardziej rozpoznawalnym jest głos Zbigniewa Urbańskiego, prezentera telewizyjnego kojarzonego ze światem mobilnych gadżetów.

"Jesteśmy firmą, która niesamowicie rozwinęła się technologicznie i należy do ścisłej czołówki smartfonowych graczy. Oferujemy high-endowe urządzenia w cenach dostosowanych do specyfiki polskiego rynku. Współpraca z dostawcami software’owych rozwiązań, pozwala dodatkowo rozszerzyć funkcjonalność oferowanych przez nas urządzeń i zapewnić klientom jeszcze większy komfort użytkowania. W przypadku akcji z NAVITELem kod aktywujący mapę Polski przypisany będzie do smartfona, więc wystarczy uruchomić aplikację i pobrać plik z mapą" - wyjaśnia Dariusz Marnic, Marketing Manager w Departamencie Terminali, Huawei Polska.

źródło:huawei/agdrtv24.pl
 

 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe