agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Idealna kawa w domowym zaciszu?

Idealna kawa w domowym zaciszu?

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy ciśnieniowe automatyczne / 2018-05-23 20:16:49

Kawa to jeden z najpopularniejszych napojów świata. Dodaje energii, poprawia nastrój, a pita z umiarem ma korzystny wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Jest niezastąpioną towarzyszką codziennych obowiązków i kołem ratunkowym poniedziałkowych poranków. Jak uzyskać jej perfekcyjny smak? Na to pytanie odpowie Mistrz Polski Baristów Marcin Rusnarczyk – ekspert marki Nivona.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Marzenia o kawie, jak z rąk profesjonalnego baristy nareszcie mogą się spełnić. Ekspresy Nivona CafeRomatica z serii 7 to odpowiedź na wszystkie potrzeby domowych użytkowników. Są intuicyjne, bardzo proste w obsłudze a do tego niezwykle innowacyjne. Dzięki aplikacji Nivona App możemy zdalnie ustawić smak, moc i rodzaj swojej ulubionej kawy nie wychodząc z łóżka. Espresso doppio czy caffe latte? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz mocnego zastrzyku energii, czy mlecznej odmiany, seria 7 sprosta twoim oczekiwaniom. Ekspresy wyposażono w technologię Aroma Balance. Dzięki niej możemy uzyskać różne aromaty z tych samych ziaren kawy. Do wyboru mamy dynamiczny profil o kwaskowato - owocowej nucie. Stały o lekko gorzkim smaku. Intensywny z wyczuwalną przyjemną goryczą. Ta różnorodność świetnie sprawdzi się, kiedy z ekspresu na co dzień korzysta wielu domowników.

Codziennie obserwuję, że kawy z mlecznym twistem cieszą się ogromną popularnością. Latte macchiatto z puszystą pianką podbiło serca w szczególności damskiej części kawowych wielbicieli. Panowie częściej stawiają na cappuccino. W ekspresach Nivona CafeRomatica z serii 7 dzięki funkcji OneTouch Spumatore możemy zrobić je wciskając jeden przycisk. Bez osobnego dolewania mleka i zamiany filiżanek.

Seria 7 to ekspresy ciśnieniowe, które jakością wykonania dorównują popularnej kolbie. Dodatkowo są łatwe w czyszczeniu, mają elegancki design i będą pasować do każdej kuchennej przestrzeni. Można śmiało potwierdzić, że drzemie w nich Barista in a box.

Ceny detaliczne:

  • Nivona CafeRomatica 788 cena 3499 zł brutto
  • Nivona CafeRomatica 778 cena: 3199 zł brutto
  • Nivona CafeRomatica 768 cena: 2999 zł brutto

Smak na piątkę

Dla wszystkich, którzy szukają wyśmienitego smaku i urządzenia w przystępnej cenie, świetną propozycją będą ekspresy Nivona CafeRomatica z serii 5. Po wciśnięciu jednego przycisku dostarczą nam pyszną czarną kawę. Zostały wyposażone w System Aromatica. Świeżo zmielone ziarna, poddane wysokiej temperaturze wody i wirowaniu uwalniają z siebie intensywny aromat. Moim zdaniem przypadnie on do gustu wszystkim fanom wyrazistego smaku.

Ekspresy pozwalają na ustawienie temperatury i trzech wersji mocy kawy. Od delikatnej do bardzo mocnej. To idealne rozwiązanie dla fanów porannych mocarzy i popołudniowych delikatnych napojów. Co więcej, seria 5 nie boi się mlecznych wyzwań. Wyposażona jest w ręczną funkcję Spumatore. Latte macchiatto i pyszne cappuccino zrobimy niewielkim nakładem pracy.

  • Seria 5 to również łatwe czyszczenie i cicha praca. Nareszcie dowiesz się, czym jest nieskazitelny smak kawy.

Ceny detaliczne:

  • Nivona CafeRomatica 530 cena: 1999 zł brutto
  • Nivona CafeRomatica 520 cena: 1899 zł brutto

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe