Arcus Kyocera MDS uhonorowany tytułem Business Premium!

Poleć znajomemu
Arcus Kyocera MDS uhonorowany tytułem Business Premium! 2014-10-22 17:11:00

ARCUS KYOCERA MDS, kompleksowy system optymalizacji obiegu dokumentów w firmie, stworzony przez giełdową spółkę Arcus S.A., został nagrodzony tytułem Biznes Premium za najlepsza usługę dla biznesu przez redakcję Bloomberg Businessweek Polska. Wyróżnienie z rąk redaktora naczelnego czasopisma, Cezarego Szymanka, odebrał wiceprezes Arcus S.A. Marek Multan.

„Wyróżnienie Business Premium przyjmujemy z nieskrywaną radością. Od lat przykładamy niezwykłą wagę, by nasze usługi były jak najlepsze i najlepiej dopasowane do potrzeb klientów Arcusa. Bardzo cieszymy się, że redakcja Bloomberga dostrzegła, że Arcus Kyocera MDS pozwala lepiej zarządzać przepływem dokumentów w przedsiębiorstwie, odciąża pracowników z zadań które mogą być robione przez maszyny, a także, zmniejsza koszty związane z wydrukiem nawet do 50%. Arcus Kyocera MDS jest więc wygodnym narzędziem do optymalizacji pracy w przedsiębiorstwie, a każdy dobry przedsiębiorca lub menedżer stara się jak najlepiej wykorzystać potencjał swojej firmy”- powiedział Marek Multan.To nie pierwsze wyróżnienie dla Arcus Kyocera MDS. W tym roku uzyskała ona już nagrodę Dragon’s Claw dla Najlepszego Produktu oraz potwierdzenie praw do używania godła promocyjnego „Teraz Polska” przyznanego w 2013 r. Jednocześnie, urządzenia Kyocera Document Solutions są uznawane przez laboratoria testujące sprzęt IT za jedne z najoszczędniejszych i najtrwalszych na polskim rynku.

„Otrzymane wyróżnienia pokazują najlepiej, że stworzone przez nas idealne połączenie japońskiej technologii z polską myślą techniczną, spełnia najwyższe kryteria biznesowe oraz budzi uznanie wśród ekspertów zagadnień gospodarczych. Równocześnie, te nagrody są ważnym sygnałem dla naszych klientów, kontrahentów oraz obecnych i przyszłych inwestorów, że nasze produkty i usługi są przemyślane i mają najwyższą jakość” -dodał Marek Multan. Tegoroczne wydarzenie jest pierwszą edycją Business Premium, nagrody stworzonej przez redakcję prestiżowego tygodnika Bloomberg Businessweek Polska. Jest ona adresowana prezesów i właścicieli firm oferujących innowacyjne produkty i usługi na polskim rynku.

źródło: kyocera/agdrtv24.pl

 

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P