Sony - Zbiórka elektrośmieci

Poleć znajomemu
Sony - Zbiórka elektrośmieci 2011-03-18 13:03:00

Już czwarty raz w Warszawie odbędzie się bezpłatna zbiórka elektrośmieci i baterii pod hasłem „ecoodpowiedzialni” współorganizowana przez firmę Sony, C.H. Arkadia i Europejską Platformę Recyklingu. Ecoodpowiedzialni - dołącz do nas kolejny raz.

Podczas dwóch poprzednich edycji zbiórki mieszkańcy Warszawy oddali aż 10 ton zużytych urządzeń. W tym roku zapraszamy do wspólnego pobicia tego rekordu. Nowoczesne urządzenia pomagają nam wykonywać pracę zawodową i w domu, służą naszej rozrywce i spędzaniu wolnego czasu. Jednak możemy je wykorzystać także wtedy, gdy przestaną spełniać swoje funkcje. Dzięki temu, że trafią do miejsc, gdzie mogą być bezpiecznie dla środowiska składowane i poddane właściwemu recyklingowi zostaną wykorzystane przy produkcji nowego sprzętu. W trosce o przyrodę zapraszamy każdego do bezpłatnego oddania zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz baterii w każdą sobotę i niedzielę od 19 marca do 3 kwietnia br. w godzinach od 9.00 do 20.00 do C.H. Arkadia. Punkt zbiórki znajdować się będzie przy rondzie niedaleko wjazdu na podziemny parking C.H. Arkadia od strony ulicy Błońskiej.

Za przyniesiony sprzęt i baterie każdy „ecoodpowiedzialny” otrzyma tradycyjnie prezent: koszulkę oraz ekologiczną torbę.

  • C.H. Arkadia
  • Jana Pawła II 82
  • Warszawa
  • termin: wszystkie weekendy od 19 marca do 3 kwietnia br.
  • Godz.: 9.00 - 20.00
  • www.sony.pl/eco

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P