Brother sadzi drzewa w Sudetach Środkowych

Brother sadzi drzewa w Sudetach Środkowych

Poleć znajomemu
2015-05-13 12:40:00

W ramach tegorocznej, czwartej akcji sadzenia drzew firma Brother Polska ufundowała zasadzenie 1000 sadzonek jodły. Nasadzenia miały miejsce na terenie dwóch oddziałów Obwodu Ochronnego Bukowina w Parku Narodowym Gór Stołowych, który znajduje się na terenie Sudetów Środkowych, na północnym zachodzie ziemi kłodzkiej, przy granicy polsko‐czeskiej. 

„Tegoroczna akcja sadzenia drzew w Parku Narodowym Gór Stołowych to kolejna inicjatywa Brother na rzecz środowiska naturalnego w Polsce. Cieszymy się mogąc w znaczący sposób wspierać inicjatywy proekologiczne” - powiedziała Katarzyna Idzkiewicz, Marketing Coordinator w firmie Brother Polska.

W ubiegłych latach Brother Polska był sponsorem akcji zasadzenia łącznie 4900 drzew na terenie Poleskiego Parku Narodowego w województwie lubelskim oraz w Chojnowie koło Warszawy. Akcje sadzenia drzew są częścią ekologicznego programu Brother Earth. W jego ramach internauci mogą wspierać firmę w działaniach na rzecz ochrony środowiska. Wystarczy wejść na stronę http://www.brotherearth.com/en/ i w zakładce "Click for the Earth" wybrać jeden z dziesięciu celów, na wsparcie którego Brother przekaże pieniądze. Do wyboru są projekty takie jak ochrona lasów deszczowych w Peru i Gwatemali czy badania nad ekosystemem, w którym żyją płaszczki w okolicach Australii.

źródło: brother/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Brother

Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, posiadająca od dłuższego czasu pozycję światowego lidera w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2008 r. obchodziła 50-lecie działalności w Europie. Brother zatrudnia na całym świecie 25 000 pracowników. Firma Brother zbudowała swój sukces w Europie w oparciu o wysoką jakość, wyjątkowo korzystny wskaźnik cena/wartość, marketing, lokalną sieć dystrybucji i serwisu, wysoki poziom zaangażowania na rzecz ochrony środowiska oraz dostępność dla klienta. Brother oferuje zastrzeżone technologie, opracowywane, wytwarzane i dystrybuowane w stu procentach we własnym zakresie. Firma Brother posiada certyfikat ISO140001 i otrzymała prestiżowe międzynarodowe certyfikaty „Energy Star”, „der Blaue Engel” i „Eco Mark”. Brother Polska jest częścią Brother International Ltd.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P