Prezentacja blendera kielichowego MPM MBL-15M [video]

Prezentacja blendera kielichowego MPM MBL-15M [video]

Poleć znajomemu
2016-02-14 14:40:00

Dziś mamy przyjemność zaprezentować Państwu jeden z najnowszych produktów marki MPM - blender kielichowy MBL-15M. Zapraszamy do krótkiej prezentacji tego produktu.

Blender MBL-15M marki MPM  służy do przygotowania różnego rodzaju koktajli, sosów, majonezu, rozdrabniania owoców, orzechów i lodu. Urządzenie posiada dość ciężki, porządnie wykonany, szklany dzban o pojemności 1 litra oraz dwa bidony (600ml), w których można bezpośrednio przygotować koktaijl. Bidony są twarde i wytrzymałe, wykonane ze sztucznego tworzywa niezawierającego bisfenolu. Butelki te posiadają hermetyczne nakrętki z otworem do picia oraz uchwytem do przenoszenia.

Prezentacja blendera kielichowego MPM MBL-15M [video]

Urządzenie ma moc 450W, posiada dwa tryby szybkości oraz tryb PULSE. Noże blendera wykonane są ze stali nierdzewnej. Małym minusem urządzenia jest niemożliwość mycia elementów blendera w zmywarce, jednak łatwe wyjmowanie nasadki z nożami bardzo przyśpiesza i ułatwia czyszenie.

Prezentacja blendera kielichowego MPM MBL-15M [video]

Poniżej przedstawiamy krótki film pokazujący pracę blendara z kielichem jak i z bidonem.

Prezentacja blendera kielichowego MPM MBL-15M [video]

Prezentacja blendera kielichowego MPM MBL-15M [video]

Prezentacja blendera kielichowego MPM MBL-15M [video]

żródło: agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie MPM

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P